Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Online fogadásnál, hogyha...

Online fogadásnál, hogyha több oldalra is beregisztrálunk, lehet 100% nyerési mutatót elérni így?

Figyelt kérdés
6-7 sportfogadó oldalra regisztrálok, feltöltök kb 100.000Ft-ot mindre. Mivel a szorzók különböznek ezeken az oldalakon, némely esetbe akár 2-2,5 tizedet is, így elméletben lehetne olyan meccset megjátszani, amin ha teszek Hazait és Vendéget is (pl 2,5gól Under-Over), akkor mindenképpen nyerek, bármi is az eredmény?

2012. nov. 27. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ehhez az kéne, hogy a H-ra és V-re is 2-nél nagyobb szorzó legyen megadva. ilyet meg tuti nem fogsz találni. vagy ha igen, szóljál nekem is, mert akkor arbitrázsról beszélünk:)
2012. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pontosabban az is elég lenne, ha mondjuk az egyik irodánál H = 2.1, V=1.9, a másiknál H= 1,9, V=2.1. és akkor lehetne ezt, vagyis az elsőnél H-t, másodiknál V-t megtenni. de ez is esélytelen szerintem, odafigyelnek erre.
2012. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hookuszpook ***** válasza:
Igen, ez működő dolog. Itt nem írhatom le a linket, mert akár ki is tilthatnak érte, de ha szeretnél róla részletesen olvasni, akkor írj privátban, adok egy webcímet. Ekkora összeggel, amennyit rászánnál, nagyon szép összeget lehet vele keresni havonta.
2012. nov. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen.keress a guglin összehasonlító oldalt ,találsz. Sztem. ,nagy lóvét nem csinálsz ebből.Kicsiben menni fog.Horvát Supersport pl.- magasabb odszokat ad és kunában fizet.
2013. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!