Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előtte fél éve kondiztam...

Előtte fél éve kondiztam mindig más edzéstervvel és nem nagyon fejlődtem ezzel az edzéstervvel viszont kisebb idő alatt több eredményt értem el mint előtte edzésterv miatt van?

Figyelt kérdés
Egy ideje ez az edzéstervem:Hétfő Mell-Tricepsz, Kedd-Hát Váll-Csuklyás izom. Szerda Szünet Csütörtök Bicepsz péntek szünet, Szombat láb
2012. nov. 28. 17:56
 1/7 Takumi ***** válasza:
Bicepszre hány gyakorlatot csinálsz? Szerintem kár neki külön napot szentelni.
2012. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annak tükrében, hogy a "más" edzésterv mit jelent, nem tudom megmondani. De bicepsznek tényleg nem kell külön nap. Rakd hozzá a háthoz és váll-csukályra szentelj egy napot és aznap még hasazhatsz is.
2012. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, bicepsznek minek külön nap? Vagy a vállhoz vagy a háthoz tedd és a másik legyen külön napon.
2012. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rettenetesen lassan fejlődik a bicepszem, legalább is szerintem, így body.bulider-en javasolt [link] gyakorlattal csinálom
2012. nov. 28. 22:17
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és bicepsz napon van az alkar is
2012. nov. 28. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Senkinek sem fejlődik gyorsan, de ezt komolyan mondod, hogy rászentelsz egy napot és 15 gyakorlatot szeretnél csinálni bicepszre? Úgy begyullad, hogy másnap reggel ébredésnél, kitakarózni nem fogsz tudni! Vagy én értettem félre a tervedet.
2012. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem annyit nem csinálok mint Bulideren írják, 4-5 bicepsz, 4-5 tricepsz gyakorlat
2012. dec. 16. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!