Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után leszek feszes...

Mennyi idő után leszek feszes mindenhol?

Figyelt kérdés
Feszesíteni szeretném a testem, és kiváncsi lennék, hogy mennyi idő után látszik az eredmény? Az alakommal nincs gond, de hogy úgy mondjam elég "puha" vagyok :/ már azzal is előbbre vagyok, ha nem kell fogynom? És úgy előbb lesz eredmény? :) 16/L
2012. nov. 29. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó étrenddel és súlyzós edzéssel pár hónap alatt is látnod kell változást.

[link]

2012. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És naponta mennyi időt szánjak gyakorlatozásra? :)
2012. dec. 1. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Heti 3-4 súlyzós edzés kellene és be lehet még tenni pár aerob edzést is. A súlyzós edzések kb 1 órásak legyenek és az aerob edzés pedig 40-50 perc alkalmanként.

[link]

2012. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, az edzésekkel csak óvatosan, ha nem akarod, hogy az izületeid sz@rrá menjenek a 20-as éveidre...

Ha még soha nem edzettél akkor fokozatosan kezd heti 2-3 alkalommal 10-20 percet, nehogy már nekiess mint süket a csengőnek, eddig zéró edzés, most meg majd heti 6-7... úgyse bírnád, bárki bármit is mondd és hamar megunnád a dolgot nem beszélve arról, hogy se perc alatt lemeríted az energiatartalékaidat... olyat csinálj amit élvezel, mindegy milyen... eredmény pedig hosszú idő munkája... az izmoknak idő kell a fejlődéshez, és ügyelj az étrendedre, mivel fiatal vagy, egyél mindent de mértékkel... főként sovány húsokat...

2012. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja, biztos szarrá mennek.:) 27 éve edzem 15 éves koromtól, és köszi jól vagyok. Normálisan be kell melegíteni és szabályosan nem túl nagy súlyokkal kell edzeni. Ennyi!

De ne féltsünk már mindenkit egy kis mozgástól bakker!!

2012. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!