Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Puha lett mindenhol a "testem"...

Puha lett mindenhol a "testem". Ahol zsír van, ott nagyon puha, eddig nem volt ennyire. Feszes, kemény volt a fenekem, de most simán lehet nyomkodni. Mi ennek az oka, mit jelen ez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

:D A csont kemény, az izom puha ha nincs megfeszítve, a zsír puha:D de nehogy már ne lássad,h zsír van rajtad vagy más:D amúgy ha áltál és bevolt feszítve akkor nyomtad meg akkor kemény mondjuk ha fekszel és laza és akkor nyomtad meg puha az izom:D

nagyon jó ez az oldal:D:D

2009. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom. csak, hogy eddig nem volt ilyen puha mindenhol, most sokkal puhább a hasam is, meg a többi helyen.
2009. febr. 19. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom kicsit el vagyok késve, de azért válaszolok :D

A kérdésed alapján 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem sportolsz, sőt, alig mozogsz, esetleg fogytál is. Ha a diéta rossz és nem sportolsz mellé, akkor többet veszítesz izomtömegből, mint zsírból. Ezért van az, hogy a mérleg bár kevesebbet mutat, a tested formája csak torzul (puhul, nem lesz arányos, stb)!

2012. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!