Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nők miért használják tévesen...

A nők miért használják tévesen a "szálkás" szót?

Figyelt kérdés
A kis csontsovány gazda gyerekek szerintük a szálkásak ami részben azt igaz de azt nem tudják sokan h a szálkásság a testzsírszázalékot takarja...100 kilósan is lehet valaki szálkás....
2012. nov. 29. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezt olyan mint, hogy te sem tudsz a mályva és a vajszínû között kül.-et tenni. Nôk és kész, senki sem tud mindent.
2012. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

talán,mert közük nincs a nőknek semmiféle sporthoz.

tisztelet a kivétel 1%nak.

amúgy meg 25 felett a medvéket szereti a többségük.

2012. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első igazat mond , de a mályva pont ilyen színű : [link] :D És férfi vagyok :D
2012. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a szálkás szót akkor is használták már, amikor a testzsírszázaléknak meg a testépítési őrületnek híre hamva se volt még

az olyan embert nevezik szálkásnak,aki nem kigyúrt, hanem munkával vagy sporttal szerzett izmokat, vékony, inas, nem dagadnak a karjai, lábai az izmoktól

kérdezd csak meg a szüleid vagy a nagyszüleid

2012. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van.

Régebbi könyvekben is szerepel ez a szó.

2012. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 *Glissade* ***** válasza:

Ki használja tévesen?

Ne álltalánosíts már:)

A fíúk 50%-sincs sok köze a sporthoz, ha már itt tartunk.


Nem a nők használják rosszúl ezt a szót, hanem azok akik nem ismerik a fogalmát!

2012. nov. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem minden nő használja tévesen, szóval tényleg ne általánosítsunk, sok férfi sem tudja, hogy mikor szálkás valaki.
2012. nov. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Második: He??? Nő létemre többet tudok a sportról, mint a legtöbb pasi.

Eleve nekem már furcsa az is, hogy egy nő azt mondja, hogy szálkás. Én még soha egy nőtől nem hallottam, pedig már 20 éve sportolok. Különben is mi a francnak zavar, ha valaki rosszul mondja?

2012. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elnézést az általánosításért...

am azért tettem fel a kérdést mert rengetegszer látom h egy férfiról ha van egy kép aztirták oda h ez nem szálkás mert az soványabb...

am számomra kezd körvonalazódni a kép h néhány nő szerint a bóvdentestű 55-60 kg os gyerekek a kizárólagos szálkásak akik alig esznek valamit...de azért a tükörben feszengenek a 30 as karjukkal. De aki meg jó kondiban van és rendesen eszik és edz az max kigyúrt lehet szálkás nem, holott a testzsírszázaléka megegyezik az elöbb említett gizda gyerekével.

2012. nov. 30. 16:18
 10/11 anonim ***** válasza:

ne haragudj már, kedves kérdező, de miért pörögsz ezen az egészen?

nem mindegy mit mondanak a nők?

a lényeg, hogy te tetszel-e nekik, nem? :D

2012. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!