Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hizni kicsit...

Hogyan tudnék hizni kicsit combra, fenékre és mellre?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
csak ezekre sehogy. ha hízol, mindenhova hízol. tudsz csak a kád hátuljába vizet tölteni? nem. van még kérdés?
2012. nov. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha azt szeretnéd, hogy nagyobb legyen a combod, feneked, akkor arra inkább izmosíts.

A hízás úgy megy, hogy embertípustól függ, hogy hova hízol először. Mert azt ugye nem szeretnéd, hogy először meghízol a hasadra, majd mire elkezdene kerekedni a feneked, már nagy zsírpocakod lenne?

Szóval tudni kéne, hogy Te először hova hízol, én például csípőre, utána combra, utána hasra+mellre, ki lett sajna tapasztalva már párszor... De Te ha nem tudod, inkább ne próbálkozz és izmosodj inkább, azt tudod legalább befolyásolni, h hova:)

2012. nov. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés legyen és tömegnövelő étrend.

Fenékre, lábra: guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, lábemelés hátra, stb.

2012. nov. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár ha csak ezekre a testrészekre edzel, akkor lehet nagyobb, mint a többi, mert van helyi izomfelszedés, csak úgy meg könnyen aránytalanná válhat az ember.
2012. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen típus vagyok pl, életemben egy gebe voltam, most sikerült híznom, 14 kilót és mellre fenékre és combra jött fel, node el is kellett kezdenem kondi terembe járni, mert a feszesség az persze nem jön csak úgy :)


Szóval vagy alkati tényező, vagy amit mondanak, hogy súlyzós edzés és tömegnövelő étrend !

2012. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!