Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Combra, fenékre, illetve...

Combra, fenékre, illetve vádlira szeretnek picit erösíteni. Hogy egy kicsit legyen "kövérebb" (izmosabb). Melyik a leghatásosabb modszer?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 21:51
 1/5 anonim válasza:

én pár hónap alatt nagyon szép "izomvonalakat" csináltam vádlira és combra egy olyan módszerrel hogy:

állj meg egy helyben. tedd a lábaidat egymás mellé párhuzamosan kb 15 cmre. vagy ahogy kényelmes ^^ és innen gugolj le teljesen (de nagyon lassan, úgy van hatása.) ne felejts el szünetet tartani, mert:

1: ha gyorsan csinálod, sokat akkor tönkrevágódik a térded =/

2: az izomláz se valami előnyös/kellemes dolog.

remélem segítettem :) jó edzést ^^

L/15

2009. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen, kiprobalom remelem nekem is bevalik majd :)
2009. dec. 3. 22:34
 3/5 anonim válasza:

előző válaszoló:

mennyire kell leguggolni?teljesen vagy csak félig?

ettől tényleg vastagodhat a vádlim?

előre is köszi:)

2009. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát én teljesen szoktam :P de ha vádlira gyúrsz akkor időzz el (lassíts) középtájt:P és amikor legugolsz teljesen akkor rugózz. ez lazít egy kicsit nincs olyan nagyon megerőltetve az izom :) ha kérdés van nyugodtan tegyétek fel :P
2009. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is ez a problémám, engem az érdekelne, hogy napi hányat csináltál belőle? tudom h régi kérdés, de remélem még elolvasod:)
2010. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!