Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ólcsó, de vmire való tömegnöve...

Ólcsó, de vmire való tömegnövelőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

power proteinre godoltam+ ch val

de azis 12 ezerre jön ki akkor meg már tudok venni tömegnövelőt. ötet? 12-15 ezret szánok rá kaja van


2012. dec. 1. 17:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10-12
2012. dec. 1. 18:18
 12/20 dirtboy ***** válasza:
mondom kilójáért nem mázsájáért.
2012. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 dirtboy ***** válasza:

TaplalkozasHarcmuves egyáltalán nincs igazad,egy tejsavó koncentrátum sem tartalmaz már zsírt és tejcukrot sem.

laktózt még igen de aki nem laktóz érzékeny annak az ég világon semmi baja nem lesz.

2012. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Dirtboy, zsírt.. Mert az emberi testre valaha is rossz hatással voltak a zsírok.


Tudod hogy a tejcukor tudományos neve a laktóz.

És marha inzulint, növekedési hormonokat a mai élelmiszer technológiákkal nem lehet kiválasztani a tejből, még az enzimkezelések után is a fehérjeporban maradnak. Érzékeny embernél reakciót váltanak ki, egészséges embernél ugyan azokat a betegségeket okozhatja, mint a tej.

Miért nem isznak a testépítők tejet? Látványosan a tejcukor és a zsír miatt. Valójában azért mert a tejnek köze sincs az emberi táplálékokhoz. Erről tudsz olvasni, és megítéled hogy szerinted ez lehet-e valódi probléma, vagy átsiklasz fölötte, jó a megszokott rutin.


Melóval hogy állsz? :)

2012. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 dirtboy ***** válasza:

jaj kajak el is felejtettem már hogy a tejcukor a laktóz.

a tejsavó koncntrátumban már kevesebb a tejcukor mintha simán tejet innál.

vanni van de kevesebb.


a testépítők nem isznak tejet így van de tejsavóproteint előszeretettel fogyasztják és nem kis mennyiségben.

jól mondod átsiklok felette ugyan is engem sokkal jobban meggyőz a való élet,a rutin,a tapasztalat mint valami laboros professzor kutatása,vizsgálata.

sokan évtizedek óta isszák a tejsavót gond nélkül,akkor miért parázni azon amin nem muszáj.


melóval kapcsolatban mire gondolsz?

van,elvagyok,jól teljesítek,minden oké a melóval.

2012. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 dirtboy ***** válasza:

na én nem várom meg mire írsz árat mert lassan lépek itthonról.

legjobb protein.

whey c6


olcsóbb protein

vpx syngex

stillmass 6:3:1


legolcsóbb kategória tejsavók közül

myprotein

activlab muscle up


nézd meg melyiket tudod kifizetni.

2012. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Régen írtunk, de már vagy 2 éve.. még más néven voltam, akkoriban sajna rosszabbul álltak a dolgok.

Örülök hogy most már van!


Amúgy nagymamám is iszik tejet, már 80 akárhány éve, néha panaszkodik, nem csattan ki az egészségtől, de hát megvan, és örülünk ennek.

Én elképzelem az életét tej nélkül, biztos hogy jobb lenne dehát... :)

2012. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 dirtboy ***** válasza:

furcsa hogy örülsz,pár hónapja még fikáztál.

régebben jóba voltunk,/spanolgattunk/ itt neten,ki tiltottak után pár hónapra rá hátba támadtál most meg újra spannolás menne?

2012. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hú, ne haragudj.. most erre nem emlékszem, de mielőbb valami köpönyegforgató kukac lennék inkább ejtsük a témát, ha bunkó voltam hát nem írok, de ezúton elnézést kérek. Nem tudom hol/mivel támadtalak hátba, de egészen biztos hogy nem akartam rosszat!
2012. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 dirtboy ***** válasza:

seggfúrumról van szó /sg fórum/

dirtboy nem egy észkombájn


aligha lehetett jó szándékú írás.

pedig sajnáltam is hogy kitiltottak,gondoltam jó fej vagy tanulhatunk egymástól biztos vannak dolgok amiket te jobban tudsz mint én meg vannak amiket én de hát ez van.

2012. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!