Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két kérdés edzéssel, és...

Két kérdés edzéssel, és tápkieggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az egyik, kérdés, hogy este mennyire jó edzeni? Sokat olvasok arról hogy jó, meg azt is hogy nem.

Mivel ezután valószínűleg este fogok tudni menni (tehát 6-7 óra felé), amikor már napközben megvolt az összes kaja, nemtudom mennyire lesz eredményes, azt hallottam, hogy utána is kéne még minimum 2-3 kajálás, viszont ekkor már csak a turmix, és lefekvés előtti túró fog menni.


Másik az, hogy kaptam ajándékba egy doboz Amino 5600-at, de nemtudom mikor kapkodjak be belőle, mivel tömegelés alatt vagyok. Reggel, és lefekvés előtt gondoltam, talán edzés előtt.


Diétára nem akarom meghagyni, mer az nagyon sokára lesz még :)



2012. dec. 1. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 6kor mész edzeni, jó esetben 19.30-ra végzel, megiszod turmixot. 20.10-kor már eheted a következő kaját, túrót meg benyomod elalvás előtt és meg is vagy.
2012. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó az esti edzés is, utána is tud menni pár kaja.
2012. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen jó, én fél 7 kor szoktam lejárni eddzeni, ott vagyok 8-ig utána kaja teljesen jó. Ekkor van csak rá időm.
2012. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!