Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez most tömegelés vagy szálkás...

Ez most tömegelés vagy szálkásítás?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a szálkásítást 4 hete. Az első 3 hét fa@a volt,minden úgy ment ahogy kell, de közbejött egy betegség és akkor nem figyeltem a kajára azon héten nem is ment le semmi. Utánna való héten az összes étkezést betartottam kivéve az edzés utánit mert ment a fehérje+mindig volt otthon valami péksüti,pizza és azt ettem. Néztem is ugyan annyi volt a súlyom. Akkor most ez a hét olyan volt mint ha tömegeltem volna? Mivel ment edzés után gyors ch!?

2012. dec. 1. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyira nem gyors ch, mivel nem dextrózt vagy más cukrot nyomtál, de nem is csak ez a lényeg, hanem az egész napi kalóriabevitel és hogy ez milyen arányban történt.

Ha több ch, ment mint 1,5-2g x testtömegkg, de megvolt a kb 2g x tttkg fehérje, akkor inkább tömegnövelésről, de legalábbis szinten tartásról beszélhetünk.

Szálkásításról semmiképpen nem, mivel pizza, péksüti az nem fér bele.:)

2012. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem

Hát a fehérjebevitel az megvolt, a szénhidrát se volt sztem több összben, csak annyi a problem hogy este 7-től edzek 8-ig és pont estére megy a gyors ch és abból gonolom hogy rakódik le ,és ezért gondoltam hogy tömegelés :)

Na de sebaj majd jövőhéten figyelek ;)

2012. dec. 1. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Tömegeléshez ez még kevés, max nem volt szálkásítás.:)
2012. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ahogy írtad egy jó kis szintentartás :)
2012. dec. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!