Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportra váltsak?

Milyen sportra váltsak?

Figyelt kérdés
6 éve karatézom, de nagyon megromlott a viszonyom az edzőtársaimmal és már nem is élvezem annyira a sportot sem. Egyszerűen meguntam. A mozgást viszont nem akarom abbahagyni, mert ahogy az étkezési szokásaimat ismerem, pillanatok alatt elhíznék. Azonban itt vagyok 19 évesen és fogalmam sincs, hogy egy ennyi idős embernek mit érdemes elkezdenie. Tudnátok sportokat ajánlani, amit egy felnőtt is bátran kipróbálhat és még talán siker élménye is származik belőle? 19/L

2012. dec. 3. 21:35
 1/9 *Glissade* ***** válasza:

Másik harcművészet?

(legalább ahhoz van némi alapod)

2012. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kick box.

ez gyakorlatilag a karéból nőtt ki,sok lány is csinálja,ezért az edzéseken,versenyeken garantáltan nem maradnál ellenfél nélkül.

de persze a legegyszerűbb a klub váltás.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*karatéból
2012. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Harcművészeteket szeretem végül is, de azért kíváncsi lennék valami másra is, nem csak a keleti harcművészetekre.
2012. dec. 3. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Street ghetto workout. Én egy évvel vagyok nálad "öregebb", nem rég kezdtem el, tök jól elvagyok vele :D Ha van a közeledben ilyen szabadtéri kondipark, próbáld ki.
2012. dec. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hűha, nem rosszak a fiúk. Bár nem tudom, hogy mint nőt befogadnának e a fiúk ^^""
2012. dec. 4. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Én biztos nem bánnám, sőt:))
2012. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Magasság,alkatot tudnál mondani?
2012. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
170 cm magas vagyok és teltkarcsú vagyok, azt hiszem...
2012. dec. 7. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!