Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen légpuskát vásároljak?...

Milyen légpuskát vásároljak? Kezdő vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Otthoni céltáblás/sörös dobozos lövöldözésre, karácsony alkalmából, szeretném meglepni magamat egy légpuskával. Az udvarunk keretein belül használnám, maximum 15 méteres távolságra lőnék vele. Egyelőre nyílt irányzékkal használnám, de lehet, hogy a későbbiekben beruháznék egy céltávcsőre.


Két puska között őrlődök:

Weihrauch HW 30 S

Slavia 630


Nem szándékozom bántani kis országunk vadvilágát, nem zavar a szomszéd macskája, kutyája. Csak szeretnék néha napján kimenni a kertbe és leadni 20-30 lövést egy céltáblára. Az sem szempont, hogy 20 méterről átvigyen egy fenyődeszkát.


Tudnátok tanácsot adni, hogy melyiket válasszam? Ha van esetleg más típus ami nektek bejött és hasonló árkategóriában van a fentebb említett légpuskákkal (kb. 50e Ft.), kérlek osszátok meg velem tapasztalataitokat.


Ui.: Ponggi oldalát már pár napja olvasgatom, de kíváncsi vagyok minden véleményre.



2012. dec. 5. 18:55
 1/3 norbec25 válasza:
Regisztrálj és olvasgass egy kicsit vissza és találsz pár gyönyörű régi német versenylégfegyvert,amik a mai hw30s,és a slavia-nál tudásban is és tartósságban is 2-3szor többet tudnak!Nekem is ilyen régi volt és 15-m en lyukból lyuk! [link] itt keresd diana5q hírdetését,vagy [link] itt pedig a zsozsi59 45611 hirdetését!Én inkább ezt ajánlom mert visszarugásmentes és halál pontos!Itt mindenki garanciát vállal a fegyverekre akár hat hónapot is!Emlisd meg,hogy norbec25 ajánlotta őket!Szia
2012. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én spanyol puskát javasolnék, saját tapasztalat alapján, Gamo-t vagy Norica-t.


Pl. a Norica Dragon (kb.:39-40eFt) egy nagyon jó választás. Gyárilag nagyon erős (23J), de 7.5J-osan kerül a magyar piacra.

A rugója eredeti erejű legyengítés után is és légpuskához képest nagyot rúg.


Voltam kint haverokkal lődözni és az egyik srác hozott egy slavia 631-est amit még a csehszlovákoktól hoztak át(féltve őrzi), és lőttem vele a Dragon után és alig vettem észre, hogy elsült mert annyira kicsit rúgott (azok gyárilag 7.5-re vannak tervezve).

2012. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gabykaAAAA válasza:
slavia 630! ez a fegyver jött be nekem a legjobban!. csak javasolni tudom!
2013. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!