Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tesztoszteron tartalmú és a...

A tesztoszteron tartalmú és a tesztoszteron termelést segítő szerek (legális, boltban vásárolható) hatásosak?

Figyelt kérdés
Több helyen láttam már olyan tömegnövelőket, amik tesztoszteront tartalmaznak, vagy annak a termelését segítik elő. Ezeket netről lehet rendelni, de úgy tudom boltban is megvehetőek, szóval nem illegális dolgokra gondolok. Lassan 30-hoz közeledve már nem fogok magamtól nőni és 180-as magassághoz kevesebb mint 60 Kg vagyok. Szeretnék változni, mert ez így nem jó nekem. Spóroljunk meg egy kis időt: Tisztában vagyok a kockázatokkal, amivel egy hormonokat befolyásoló készítmény szedése jár. Nincs gond a pajzsmirigyemmel és eszek rendesen. Edzek és szedek fehérjét, mégsem jönnek a kilók. Előre is köszönök minden segítőkész választ!

2012. dec. 6. 12:00
1 2
 1/14 Takumi ***** válasza:
Tömegnövelő étrend az első. Illetve szerintem ezek a legális tesztoszteron fokozók szinte semmit sem érnek.
2012. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Takumi ***** válasza:
Leírhatnád az étrended is.
2012. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, legyen tömegnövelő étrended. 30 éves kor felett picit segíthetnek, de valóban nem érnek sokat. Nekem még valamennyire a D-test ért valamit.
2012. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jogos kérdés... Reggelire többnyire 3 tojás rántva, főve vagy virsli kisütve olvasztott sajtal, ha nagyon megunom ezeket akkor más. Ebédet rendelni szoktam, hogy legyen valami változatosság. Vacsorára többnyire főzök valami finomat. Sajtos tészta, vagy hasonló. Néha sütök valami husikát :) Néha pizza, esetleg gyros (normális méretű, nem ez a negyed maroknyi csavart valami) + napi 2x fehérje turmix, ami így a normál adag kétszerese. Ez a D-Test nem olyan drága, szerintem veszek majd. Ha nem válik be, akkor tudtok olyat is, ami konkrétan tesztoszteront tartalmaz és lehetőleg jó, de nem lesz az ember impotens tőle? Van valakinek ilyennel tapasztalata?
2012. dec. 6. 12:45
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem leszel impotens, ez csak tesztoszteron optimalizáló, nem pedig kox. Nem kívülről bevitt tesztoszteron, hanem a saját termelésed fokozza, de hogy nem csökkenti az tuti.

Írtam, hogy én próbáltam, tehát van tapasztalatom.


A kajád nagyon kevés így és nem jó minőségű.

Számolni kellene és mérni, mert így nem fogsz tovább fejlődni.

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]

2012. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Legális szer, amiben kész tesztoszteron van, nem hinném, hogy létezik, legalább is kereskedelmi forgalomban.
2012. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pedig ez a kaja is jó, emlékezzünk csak azokra a szuper válaszolókra, akik így izmosodtak meg, és nyomnak ki 80 kilókat játszi könnyedséggel. Nem is értem, kérdező, hogy nekem miért nem megy, pedig mindent jól csinálsz. :D:D


Amúgy: olyan tömegnövelőt biztos nem láthattál, ami tesztoszteront tartalmaz, mert az maga a hormon, azt biztos nem rakják sehova. Hormon csakis gyógyszerészeti készítményekben van jelen maximum. Ezek a természetes tesztoszteronos cuccok a szervezet saját termelését állítják vissza a normál szintre, ha elkezd csökkenni. De azt mondják, a hatás sokszor nem érezhető.

2012. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ja, bumbiék a maguk elmesélése alapján kakaós csigával is olyan izmosak és erősek, mint én:)
2012. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ezaz, mi itt szenvedünk, ők meg sunnyognak ahelyett, hogy megosztanák velünk a titkot. :)
2012. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálam a kakaós csiga nem vált be. A bejgli viszont jó volt! 3 hét alatt jött +10kg zom mert a kockáim ugyanúgy látszódnak!!!



:))

2012. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!