Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalt doppingszer fogyasz...

Tapasztalt doppingszer fogyasztók légyszives tudnátok segiteni pl: Valami olyasmit olvastam, hogy steroidra értágitót kell szedni stb szoval ilyeneket?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 14:41
 1/4 Takumi ***** válasza:
Miért kéne? A tapasztalt fogyasztók nem itt vannak.
2012. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tapasztalat szó alatt azt értettem aki már hozzányult ehekhez a szerekhez egybéként valami olyasmit olvastam hogy a doppingszerek elszűkitik az ereket,és hogy az értágitóval nemfogja elszűkiteni vagy valami ilyesmi
2012. dec. 8. 14:48
 3/4 Takumi ***** válasza:
Erről nem tudok.
2012. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a lerakodott koleszterin szűkíti az ereket de az akajától függ koxtól max annyi h mennyire leszel vízes vmax de ez nagyon ritka némelyik szer megnöveli a vér mennyiségét is a szervezetben és így fejt nagyobb negatív hatást a szív és érrendszerre de ilyenkor vízhajtóznak ált rá és marad egy viszonylagosan szárazabb külső bár egy omnadren kúra után mv közben megnézném mit ér egy furosemid kúra??? XDXD
2012. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!