Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Pure Whey Star napi...

100% Pure Whey Star napi adagra 50 g-ot írnak, de egy nap kétszer kell szedni edzés elött és után. Akkor ezt osszam meg hogy 25 előtte 25 utána? Vagy akkor előtte utána 50?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 16:56
 1/7 dirtboy ***** válasza:

edzés után idd 0,5g/tskg mennyiében.

sajnos nem nagyon van róla értelmes leírás hogy miből mennyi is van benne.

reggel,napközben,edzés után simán ihatod,edzés előtt én nem ajánlanék tápkieget,szilárd kaját egyél olyankor és ne közvetlen előtte hanem 1-1,5órával edzés előtt.

2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de ezt nem értem.. akkor hogy van meg a napi 50g? Részletesebben eltudnád magyarázni mire gondolsz..?
2012. dec. 8. 17:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnéztem :D 0,5kg ott írtál :D már semmi x)
2012. dec. 8. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nem kell ezen csodálkozni, hogy ennél a terméknél 50g-ot írna kadagonként, hiszen 100g-ban 49g protein van egy csomo szénhidrát mellett. Lásd a fennti linken.

2012. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre több az olyan protein, amelyben hozzáadott szénhidrátot (olcsó anyag) tartalmaz. Ha pedig így nézzük, akkor ez a termék nagyon drága, és nem jó választás. [link]
2012. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

/Bocsi de ezt nem értem.. akkor hogy van meg a napi 50g?/

ne foglalkozz ilyennel hogy mennyi van írva 1 adagnak.

ha kevesebbet vagy többet fogyasztasz 1 nap akkor sem fog felrobban a világegyetem.

nekik egy adag mennyiséget meg kell adni és ők 50et adtak meg de annyit igyál amennyire az adott időben szükséged van ne annyit amennyit rá írtak a kiegre.

gyógyszereknél stb ott tartsd be a rá írt használati utasítást,a protein az csak protein,nem okoz semmit ha többet vagy kevesebbet iszol.


egyébként én sem ajánlom pont ezt a protein.

2012. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ennél 100% jobb proteinek vannak. Megfelelő áron.

2012. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!