Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin szedésében tudnáttok...

Kreatin szedésében tudnáttok segíteni? Tömegnövelővel és dextrzzal szedném.

Figyelt kérdés

Holnaptól kezdeném 6napig 20g kreatin, reggel éhgyomorra 5g kreatin,illetve 30gramm tömegnövelő, délben 5g kreatin, edzés előtt 20 perccel 5 gramm kreatin, majd edzés után 30 gramm tömegnövelő,este 5 gramm kreatin 7 ra körül. A dextrózt hova tegyem be,illetve mekkora mennyiséget?


Szintentartó szakasz meg 6. nap után 10 gramm kreatin 3 napig, majd onnantól napi 5 gramm, azaz edzés előtt 20 perccel.


Előre is köszi!


2012. dec. 9. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha van tömegnövelőd edzés utánra, akkor a dextróz az felejtős. Csak edzés után van értelme gyors ch-nak, ott pedig megy a tömegnövelő, nem kell mellé dextróz, napközben meg nem eszünk cukrokat. Tömegnövelő sem jó napközben csak edzés után. Felesleges az inzulinszintet gyors ch-val cseszegetni.
2012. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy ne 30 grammot egyek reggel, és 30-at edzés után,hanem edzés után mehet be a 60 gramm egyben? Köszi a választ amúgy ! Remélem még segítessz/segítenek!
2012. dec. 9. 17:40
 3/11 anonim ***** válasza:
igen. minek a dextróz még külön?
2012. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen edzés után mehet egy adag tömegnövelő, bár nem tudom melyikről van szó. De cukrot sosem eszünk napközben!:)
2012. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biotech Max Gain Plus, Nitro Gain, Hyper mass 5000 (mindegyikbol 1-1 kilót vettem) Bioteches srác mondta hogy reggel 30 gramm ezekből majd edzés után,akkor az egész edzés után menjen?(60g) Akkor a szőlőcukor felejtős, nem tudom mire használni egyenlőre?
2012. dec. 9. 17:51
 6/11 anonim ***** válasza:

A max gain plus az katasztrófa, szinte csak ch az egész.

Most ezeket használd el edzés után, simán mehet 60-80g összesen. Utána vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz majd tudod tenni a dextrózt edzés után.

2012. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen csak ugyebár a pénz.... 16 éves vagyok nincs keresetem és mindez ami van titokban vettem... még mikor kezdtem(2hónapja) vettem 30 grammos kis Brutal fehérjéket, és kaptam is érte rendesen,nem hitték el hogy nem tartalmaz szteroidot :) A hyper mass, és a nitro gain viszont jó tömegnövelőnek számít, nem? Biotech power pro-t szeretnék venni majd ha lesz rá pénzem,az jó nem? :)
2012. dec. 9. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:

A másik kettő sem az igazi, mivel kisebb a fehérjetartalmuk, mint 30%. Én egy tömegnövelőnél is olyat választok, aminél legalább 30% a fehérje.

Egyébként protein+ dextrózzal olcsóbban jössz ki.

+ Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. Máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.

2012. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is olyat akartam (jumbo,stb) de ezekre nincs pénzem....

egyébkét tömeget is hozni fog ha edzés után iszom csak tömegnövelőt? mert a fő cél az lenne jelenleg.. :)

2012. dec. 9. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, de az egész napi étrend számít, nem csak egy tápkieg:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!