Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a tippmixemen csak egyetlen...

Apanacsi kérdése:

Ha a tippmixemen csak egyetlen egy meccset nem találtam el de a többit igen akkor még attól eltekintve nyertem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
tapasztalatot igen...1 meccsnél sem nyertél az összeset el kell találni kivéve ha kombinációban fogadtál ez esetben 5ből 4-et 6ból 5töt stb kell eltalálni..sima szelvényen mindet...
2012. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Marha jó, hogy valaki pénzt fizet valamire, amiről halvány f.ngja sincs... És akkor csodálkozunk, hogy itt tart az ország.


Ha nem kombinációs a szelvényed, akkor a szelvényedet "elvitte" az az egy meccs.

2012. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már gazdag lennék, ha akkor is nyernénk. :(
2012. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én szelvényeim 95 %-a 1 meccsen ment el...És általában mindig az időben tök utolsó meccs:) Én is milliomos lehetnék. Arról fogalmam sincs, hogy vajon hány éves vagy...De ha már szerencsejátékot játszol, illene elolvasni és utánajárni annak, hogy hogyan is kell csinálni...Osztom az előttem válaszolók véleményét...Szomorú, hogy ilyenek vannak...
2012. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó olvasni a komentjeiteket xd :D Jókat írtok

Szóval a kérdést azért tettem fel mert azt gondoltam, hogyha egy meccset elbukok de a többit eltaláltam attól még nyerhetek :D

2012. dec. 10. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!