Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most csináltam ezt a blogot!?

Most csináltam ezt a blogot!?

Figyelt kérdés
Milyenek találjátok?Ezt [link]

2012. dec. 9. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát röviden tömören: szar.
2012. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét.


A kockahas nem magától az edzéstől jön elő, hanem ha lediétázod. Csinálhatsz te 30000 felülést is, attól nem lesz kockahasad. Puszipá!

2012. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem túl jó. Először is: Ennyi nem elég a kockahashoz. Csinálhatja az 5-10-15 felülést a dagadt állat egész nap, soha nem lesz kockahasa. akkor lesz kockahasa valakinek, ha alacsony a testzsírszázaléka, és van egy kis izomtömeg a hasán. A testzsírszázalék csökkentéséhez, valamint az izomtömegnöveléshez bizony szigorú diéta kell. Nem elég hasizomgyakorlatokat végezni. Mellesleg a felülés nem túl hatékony és egészséges hasizomgyakorlat, helyette hasprést végeznek a testépítők. Egy gyakorlat kevés hasra, én mindenképp beiktatnám például a függeszkedve lábemelést.

Másik: Nem elég hasizomra edzeni! A test úgy szép és esztétikus, ha minden izma egyenlően fejlett. A láb is! (Bár én pont lábra nem edzem, mert el van kúródva a térdem :D) Szarul néz ki egy olyan fickó a strandon, akinek vézna karjai, cingár lábai, görnyedt háta van, akármilyen kockás a hasa.

Szóval: Hiányos ismeretekkel én nem csinálnék blogot, és nem ígérnék olyanokat, amik teljesíthetetlenek. Például hogy elérhetsz egy olyan fizikumot, mint a képen szereplő bácsi ezzel az edzéssel. A másik a helyesírás. Arra figyelj, hogy súlyos hibák ne maradjanak a weboldaladon! Gondolok olyanra, mint "végrehalytani", "váltosztatni", "idelye". Bocs, ha zavaros lett.

2012. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval én írtam az előző (harmadik) választ, csak véletlenül rossz felhasználóval léptem be. :D
2012. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hoppá, kitörlődött a blog. :/
2012. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!