Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Társastáncosok figyelem!...

Társastáncosok figyelem! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Aki 12-20 éves és társastáncol, az tudna írni pár dolgot erről a táncról? Nagyon szeretnék társastáncolni, de nem tudok róla jóformán semmit. Már partnerrel jelentkeztetek, vagy összeállítottak valakivel? Tudnátok írni jellemző dolgokat és, hogy mire számíthatok, ha beiratkozok táncolni.

Amit tudtok erről a táncról, azt mind szívesen fogatom.

Köszi 14/L



2012. dec. 10. 16:51
 1/5 anonim válasza:

Én az első órára partner nélkül mentem és összeállítottak egy sráccal. Aztán a második órára már sikerült összebeszélnem egy ismerősömmel, úgyhogy akkor megbeszéltem a tánctanárral, hogy mi együtt szeretnénk táncolni. Szóval, ha sikerül "rávenned" egy srácot, akkor mindenképp szóljatok a tanárnak, hogy ti állandó partnerek szeretnétek lenni.

Maga az oktatás szerintem mindenhol máshogy folyik. Na most nem tudom azzal mennyire vagy tisztában, hogy a társastáncon belül vannak standard és latin-amerikai táncok. Általában latinokkal szokták kezdeni a tanítást. Én amióta elkezdtem, imádok táncolni, úgyhogy sok sikert hozzá!!! És remélem neked is tetszeni fog! :)

2012. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már nagyon várom. Kell vinni valamilyen cipőt első órára? (Gondolom, nem magas sarkúban fogok kezdeni) Elég egy balerina cipő, vagy zokni is jó?
2012. dec. 12. 14:22
 3/5 anonim válasza:
Hát én legalább egy fél évig sima balerina cipőben táncoltam (utcai) de érdemes beszerezni egy balett cipőt, ha pedig nincs, akkor (persze csak ha nem nagyon hideg a padló stb.) jól jön a zokni is.
2012. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én 12 éves vagyok és társastáncolok, és egyszerűen imádom. Kb. 10 évesen kezdtem de lehet hogy előbb, és nem bántam meg, hogy jelentkeztem rá. Remélem élvezni fogod;)
2013. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!én 13éves vagyok és 7évesen kezdtem táncolni.A legelső órákon nekem se bolt párom aztán lett egy,aki sajnos gyorsan abbahagyta és 3 évig egyedül táncoltam aztán most egy éve megint van.
2013. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!