Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kitartás, sok gyakorlás vagy...

Kitartás, sok gyakorlás vagy inkább veleszületett képesség szükséges?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két évben(középsuli)tesiből hármas voltam csak...sosem mertem istenigazából gyakorolni, mert féltem hogy kinéznek amiért esetleg bénább vagyok mint a másik vagy mert nehezebben tanulok. ( ugyanis lazán megteszik ezt....)

Az utóbbi időben beljebb nőtt a fejem lágya és már kezd nemérdekelni más véleménye és gyakorlok ameddig bírom és észrevettem hogy sokkal jobban teljesítek ( bár még néha megesik hogy feladom.)

Az igazság az hogy nagyon szeretnék sportolni és ügyes lenni és esetleg még érettségit is tenni tesiből de nem tudom ehhez elég e az hogy megmakacsolva összeszedem magam sokat gyakorlok és kitartóan készülök főleg azok után hogy bátortalanságom mellé még azt is sokszor belémbeszélték hogy "te egyszerűen képtelen vagy bármi féle sporthoz is, fogadd el..."


2012. dec. 11. 18:30
1 2
 11/15 *Glissade* ***** válasza:
Igen, de nem úgy értettem:)
2012. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
bocsi. fáradtság = bambaság = félreértés...:D
2012. dec. 11. 20:42
 13/15 *Glissade* ***** válasza:

Nem kell magyarázkodnod:)

Ez is azt mutatja, hogy kishitű vagy:)

2012. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
:| komolyan? :O
2012. dec. 11. 20:52
 15/15 *Glissade* ***** válasza:

Érdekel téged, hogy mit gondol rólad más, annak ellenére, hogy teljesen anonim vagy:)

Annak ellenére, hogy számitana itt bárkinek is a véleménye.

2012. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!