Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin kúrával kapcsolatban...

Kreatin kúrával kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendbe raktam az étrendemet már egy ideje, ezért úgy döntöttem, hogy belekezdek egy kreatin kúrába. 86 kiló vagyok, így az első három napban 25,8g kreatint kellett volna bevinnem. Az első nap teljesen rendbe volt, minden gramm mellé 1dl vizet számoltam, 5 grammonként vettem be.

Viszont a második napra összeszedtem valamilyen vírusos fertőzést, egész nap hányok, megy a hasam, lázam van, úgyhogy nemhogy a kreatint, de még az étrendet se tudtam tartani. Na és a kérdésem az lenne, hogy holnapra valószínűleg már jól leszek, viszont így most kezdjem elölről a kreatin kúrát, vagy mit tanácsoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2012. dec. 11. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én töltenék megint pár napig.
2012. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgyszintén. Én a múltkor kezdtem bele egy kúrába, de sikerült jól megfáznom, 3-4 napig még kajálni, edzeni sem tudtam, olyan rosszul voltam, hagytam a kreatint is, utána kezdtem inkább elölről. Bajod nem lesz tőle :)
2012. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!