Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a tévhitek és mi az...

Mik a tévhitek és mi az igazság a szálkásitással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Alapvetően 2 dolgot olvastam illetve hallottam a szálkásitást illetően. Az egyik, hogy kisebb súly nagyobb ismétlés szám, a másik hogy kis súly nagy ismétlésszám. Elképzelhető, hogy mind a kettő megfelelő DE ott vannak például a kis karatézók akik épp hogy 60 kilót nyomnak még is szálkásak teljesen és úgy hogy életükben nem járnak konditerembe. Vagy (tudom rossz példa de csak a példa érdekében) ott vannak a filmekben a szereplők akik vékonyak, mondhatni soványak és mégis szálkásak, nincs rajtuk olyan hihetetlen nagy izomtömeg, például a never back down filmben.

2012. dec. 5. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy megőrizzük az izomtömeget, nagy súllyal nyomjuk szálkásításnál is. Nem a kis súly fog szálkásítani, hanem a diéta és súlyzós mellé végezett aerob edzés!

[link]

[link]

2012. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó de ha én is azt csinálom mint a kis kinai gyerekek hogy nem edzek(nagyo súlyokkal) csak futok órákat és fekvőtámasz + felülés meg persze a normális diéta akkor is elérhető a szálkásság ugye?
2012. dec. 5. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, jó diétával és edzéssel persze.
2012. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!