Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi a körülbelüli fehérje...

Mennyi a körülbelüli fehérje és szénhidrát igényem szerintetek?

Figyelt kérdés

Hali!


195cm vagyok és 137kg. 4 hónapja edzem és szeretnék izomtömeget növelni,de jó lenne a hájból is leadni. Eddig napi 6-7 adag Power proteint ittam + 20gramm kreatint elosztva + Biotec One-A-Day + Biotec nano 3d Bcaa-t edzés után pedig 25gramm dextrózt.

A kajám nem mindig megfelelő azaz szeretek mindent összeenni (fehér kenyér,fehér rizs, csirke + sütemények) Nem arra a szép kidolgozott testre vágyom mint itt sokan hanem egy tekintélyt parancsoló kinézetre = nagydarab.


Szerintetek mennyi fehérjére és szénhidrátra lenne szükségem,hogy még erősebb-izmosabb legyek ehhez a meglévő súlyhoz?



2012. dec. 14. 11:25
 1/8 Awful11 ***** válasza:
11%
Szerintem vegyél Montez-től vagy Wash-tól szunnyadóizomstimulátor2000-et!:)
2012. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

2-2,5g/tskg protein

4-6g/tskg ch

2012. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:

Awful11

ez a választ hagyd meg a f asszopó kérdezőknek,ez a kérdés teljesen jó szóval nem jogos a köcsögösködésed.

2012. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

kérdező,edzés után majdnem 140kilós testsúlyhoz 25g dextróz nagyon kevés.

50en et szoktam ajánlani az jó átlagtestsúlyhoz de 137kilóhoz mehet nyugodtan 70-80g is.

a maximum 1g/tskg amit megadtak de az irdatlan mennyiségű cukor lenne az esetedben.

2012. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tömegnövelésre tényleg az a jó arány és mennyiség, amit dirtboy is írt, de egyszerre naturálban nem tudsz zsírból leadni és izmosodni, mivel két különböző étrend kell hozzá.

Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2012. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ömm, valamit nem értek. 137 kilóval nem vagy elég nagydarab? És miért akarsz rá még tömegelni? :D
2012. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hulk akar leni
2012. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
195cm magas, Wash :D
2012. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!