Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A két táplálékkiegészítő...

Koncsik kérdése:

A két táplálékkiegészítő összeállítás közül melyiket alkalmazzam? Minden részlet lent!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 1 éve edzek itthon fegyenc edzéstervvel és nyár eleje óta súlyzós edzésekkel is.Jelenleg 60kg vagyok , a célom , hogy 70-72 kg legyek, de nem zsírból ,hanem tömegből és főleg izomból.Heti 4 kondis edzést fogok tartani és a rendes étkezés mellé keresek egy hatásos táplálékkiegészítő kombinációt. Nem tudom eldönteni , hogy egy komplex tömegnövelőt (Jumbo prof.,Nitro Gold) használjak vitaminnal és kreatinnal , vagy külön egy fehérjét (100% whey protein pro), egy szénhidrátot (vitargo),vitamminnal és kreatinnal ( crea-bomb).A ráköltött összeg igazából nem számít.Ha valaki tud ajánlani egy jobb összeállítást, szívesen meghallgatom.

2012. dec. 5. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
A 2. megoldás a jobb: külön protein, vitargo és mehet mellé kreatin. Így reggel tisztán (cukor nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez.
2012. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!