Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, hogy azért...

Az tényleg igaz, hogy azért fontos lábra is edzeni, mert a nagy izomcsoportot megmozgató kemény edzések adják hormonálisan a legjobb anabolikus ingereket a fejlődéshez?

Figyelt kérdés
Ti hogyan állítanátok össze egy 4napos edzéstervet egy hétre, ha az oldalsó deltát szeretném kiemelni jobban?
2012. dec. 14. 18:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Hát nem is értesz hozzá haver azt látom. Nem akkor fog fejlődni, ha millió gyakorlatot végzel rá, hanem kevesebb, de kemény edzéssel bombázod majd hagyod pihenni!
2012. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ha, 5 mell gyakorlat az sok? Meg 3 bicepsz, a 4. meg kis durrantó. :))
2012. dec. 14. 19:15
 13/29 anonim ***** válasza:
Aztán nemám' leszólni Johnny Bravot, ő egy ikon. ;)
2012. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Mellre is elég 4 gyakorlat, bicepszre 3 is.

[link]

2012. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
uhh Ez jól hangzik, de ezek nagyon kevesek mellre. Nem hiszed el, de tényleg ezt lenyomom keményen és még tudnék nyomni simán. Jó van olyan amikor, mellből meg van a 4 gyakorlat és az 5.hez nincs erő már. Na de akkor is azokból 4eket nyomok.
2012. dec. 14. 19:21
 16/29 anonim ***** válasza:

Gondolod? Hát te írtad, csak tudod, hogy mit írsz, nem? :D

Amúgy mi a probléma? Nem muszáj totál kifáradni egy edzésen, ha olyan alkat vagy, a lényeg, hogy meglegyen a kellőt terhelés, és akkor fejlődni fogsz. ha fejlődsz, akkor jó. Ha nem, akkor nehezíts. Válts ismétlésszámot, emelj nagyobb súlyt, vagy kavard össze az egész edzésterved.

S azt se vágom, hogy jön a láb a vállhoz :D Azt ne mondd, hogy eddig nem edzettél rá...

2012. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
De nem az a lényeg, hogy utána már ne tudj nyomni. Nem totálra megsemmisíteni kell az izmokat, hanem keményen megedzeni, majd hagyni regenerálódni. Naturálban elég hidd el.
2012. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Jó lehet, hogy ezekhez a dolgokoz nem értek semmit, azért nem kell megkövezni. :DD Viszont az edzéseket tudom szabályosan csinálni, pár videót végignéztem, meg már sok embert tanított régebben. Csak azt nem hiszem el, de tényleg ennyi edzés elég, mert nekem pl. nem. :)) Viszont szintén lemegyek egy konditerembe mindenki pl. mell bicepsz, mindenki úgy tolja, ahogyan én írtam. Nekem legalább is ez az észrevételem. :DD
2012. dec. 14. 19:27
 19/29 anonim ***** válasza:
2012. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én pedig 27 éve edzem, talán erről több tapasztalatom van.

De tudod mit?, told ahogy gondolod, ne hallgass rám.

2012. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!