Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta 30-60 percet...

Ha naponta 30-60 percet taposógéppel és mindig nehezebb súlyok emelgetésével használok ki, mennyi idő után 'érzékelhető' és látható a változás? És ha eddig nem sokat sportoltam káros lehet az egészségemre (szív)? 16L

Figyelt kérdés
A mindig nehezebb súly = nagy táska amibe mindig egyre nehezebb dolgokat teszek, pl. most sok könyvet teszek bele (kb 5-10 kilót) aztán majd mindig jönnek a nehezebb dolgok. Még kezdő vagyok, viszont szeretnék erősödni.

2012. dec. 14. 20:26
 1/4 poiu ***** válasza:
Egészségre nem káros, de unni fogod a taposást. Miért nem vágsz bele egy rendes testépítő programba?
2012. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs sem időm, sem pénzem, hogy kondi terembe járjak. A szüleim szerint értelmetlen egy lánynak, ezért nem adnak rá pénzt. De szoktam hetente 2x 3x reggelente futni, a karácsonyi pénzemen pedig lehet veszek rendes súlyokat! :)
2012. dec. 16. 20:33
 3/4 poiu ***** válasza:
Az jó. Ha kevés a pénzed, vehetsz gumiexpandert. Én kb. 2 ezret fizettem érte az Aldiban, mindent meg lehet vele csinálni, kis helyen elfér és nem töri el a lábadat, ha elejted :-)
2012. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Veszek is egyet!:)
2012. dec. 17. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!