Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki adhat teljes felmentést...

Ki adhat teljes felmentést tesire?

Figyelt kérdés
Nos, először is azzal kezdeném, hogy nagyon bunkó tanárunk van, és nem bírom a mindennapi tesit, futni, meg minden, multkor majdnem összeestem a futásnál.. asztmás vagyok, allergiás, fáj a hátam mint az állat, lúdtalpas is vagyok, és szeretnék többet tanulni, nem tesizni.. Melyik orvos adna teljes tesi felmentést? Nem vagyok elhízva.. 50 kg vagyok 15 éves.. Gondoltam ortopédusra, és most megyek Bőrgyógyászhoz is.. A "tesizz mert neked szükséged van rá" kommenteket most legyetek szívesek hanyagoljuk.. Rendes választ kérnék. ha kell megyek gyógytornára csak suliba ne kelljen..

2012. dec. 14. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen mozgás kell, bár ha nem bírod a futást akkor kéne hogy adjanak felmentést tesire, vagy könnyített tesire kellene járnod.

Az teljesen mindegy hogy nem vagy elhízva a mozgás ugyanúgy kell, de most nem ezzel foglak nyaggatni.

Ez nem játék amit így művelnek veled főleg hogy beteg vagy, menj el orvoshoz hogy vizsgáljon kis és adjon felmentést mondd el hogy nem bírod mert alig kapsz levegőt és fáj a hátad, persze a tesit nem úszod meg teljesen csak órára nem kell bejárnod hanem külön gyógytestnevelésre, ami én szerintem hasznosabb is mint a sima iskolai testnevelés, mert ahol úszás is van az azért jó mert mindent megmozgat és a vízben könnyebb mozogni de hatásosabb is.

2012. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *Glissade* ***** válasza:
Ortopédus adhat felmentést.
2012. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még az lenne a kérdésem hogy ortopédus szakorvos adjenktus adhat-e teljes felmentést, mert ugye ők tanulók azthiszem.
2012. dec. 15. 08:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy reumatológián kezelik a gerincfájdalmakat, most akkor reumatológiára, vagy ortopédiára menjek?
2012. dec. 15. 22:08
 5/5 anonim válasza:
Sima háziorvos is adhat felmentést.
2016. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!