Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki írna egy minta sablon...

Valaki írna egy minta sablon programot olyan edzésformára ami a fegyencedzés, tehát saját testsúlyzós gyakorlatokat kombinálja súlyzós, és köredzéssel (spartacus)?

Figyelt kérdés
milyen felosztásban érdemes heti hányszor..Tökéletes étrenddel nézve.Ötleteket kérek.

2012. dec. 17. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a súlyzós edzésnél megdolgoztatott izomcsoportnak megfelelő gyakorlatot betenném utolsó gyakorlatnak.

Tehát melledzésnél fekvőtámasz vagy tolódzkodás, lábnál pl egylábas guggolás, stb. Tehát nem tennék külön fegyences napokat, de persze lehet úgy is végezni.

2012. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én pedig pont fordítva.

a fegyences gyakorlattal kezdenék és ezt egészíteném ki súlyzós edzéssel.

amit meg konkrétan keresel az szerintem inkább egy crossfit kezdő edzésterv.

így rá is kereshetsz.

2012. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,én is ilyesmire gondoltam,Hát bárhogyan is kerestem konkrét vagy minta programot a crossiftre nem találtam.Ezért gondoltam hogy valami okosabb kreativabb ember segíthet belőni egy mintha programot.
2012. dec. 17. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyéni döntés kérdése. Nekem így a jó, másnak meg máshogy .

Ezért nem szeretek leírni ilyeneket, mert egyből megkapom, hogy nem jó. Mindenki állítsa össze magának, az a tuti, mert hiába nekem beválik valami, ha másnak ne fekszik.

2012. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

naaah:).

egy szóval nem írtam,hogy nem jó.

és igen.

teljesen egyetértek azzal,hogy ha valami beválik pl neked,akkor annál kell maradni.

csak nehezen tudom elképzelni,hogy egy komoly guggoló edzés után akár 1db pisztoly guggolást is meg tudnék csinálni,vagy egy váll edzés után menne hatékonyan a kézenállásban végzett fekvő.

2012. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hatékonyan nem, de simán megy az egylábas guggolás és a fekvő is, elhiheted.

Ha meg azzal kezdek, akkor a súlyzós nem megy úgy és nekem az a fontosabb.:)

2012. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!