Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El akarok kezdeni kondiba...

El akarok kezdeni kondiba járni. Hetente 2x érnék rá mert edzésem van közben. Úgy elegendő lenne? Mellizomra és hasra edzek!

Figyelt kérdés
3x van edzsésem plusz még a többi különóra szóval csak hetente 2x érnék rá!Mellre és hasra edzenék!Úgy elég lenne?És kb. mennyi idő után lenne nyoma is?Tudom ez sokmindentől függ de a tapasztaltabbak biztos tudják kb. szerintem.. :)
2012. dec. 20. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A tapasztaltak azt is tudják, hogy mindenre kellene edzeni. Tehát legyen két teljes testes edzésed pár hónapig, majd bonthatod két részre. 2-3 hónap általában mutat változást, de étrend és genetikafüggő is.
2012. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 *Glissade* ***** válasza:

A bicepsz kimarand!


Mell, has, bicepsz a tuti kombó!

Esetleg mehet még a váll is, meg a hát felső része, hogy újatlan polót is tudj majd nyáron hordani:)

2012. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Te csak ne csírázzál ki vagy te?Ha ilyen paraszt vagy minek válaszolsz?A lábam az izmos egylábas guggolásokat nyomom szóval a neved kuss gyökér!


Egyébként nem csak mellre meg hasra akarok csak az lenne a legkiemeltebb!A többi testrészem elég izmos és formás!Csak ezek kellenének leginkább! :))

A normálisoknak köszönöm! :)

2012. dec. 20. 21:16
 4/20 anonim ***** válasza:

eléggé egy f@sz elgondolás így kiemelni valamit.

ha meg csak has edzés,az meg még káros is lehet,mert a test másik oldala meg nincs edzve az alsó hát és a gerincfeszítő.

elvész a szinkron a funkció,táptalajt adva a sérülésnek.

ha csak optikai tunningot akarsz,akkor az a vállak,csuklya,nyak,hát,alkar.

nem a csöcs,has.

2012. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ennek a bóhócnak miért nem töröltétek a kommentjeit?
2012. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
" a neved kuss gyökér" én inkább neked adnám drága kulturált barátom , ha nem írod le a kérdésedbe, hogy egyébként lábra is edzek más órákon akkor az ember hogyan gondoljon arra amire te gondolsz és utána meg le hurogod te retardált gyökér, ha tudnád, hogy Montez háta mögött 27 évnyi edzés van , nem lennél ennyire szájhős kezdőhöz képest
2012. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nekem írta a kérdező, mert ott voltak még kommentek, csak törölték. De lehet, hogy tévedek.:)
2012. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nekem írta,kitörölték a kommentjeim aztán privátban jobb belátásra bírtam: D
2012. dec. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Gondolom bedobtál egy 47-es karos képet.:)
2012. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ja bocs Monti , de én csak a tiédet látam és nagyon felhúztam magam :DD

Balkaa voltam :)

2012. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!