Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 éves fiúként 29-es karom...

18 éves fiúként 29-es karom van. Szerintetek az nagyonciki? Lányok nektek mekkora átlagosan? :/

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha az életed inkább a szellemi dolgok körül forog, akkor természetesen nem ciki. Ámbár némi külsőség azért fontos, ha kapcsolatot akarsz, de vannak olyan lányok is, akiknek ez jön be. De azért ne vágj fel vele :D Ha meg nem tetszik, akkor tegyél ellene.


(barátnőmnek 31es körül, de ő edz is)

2012. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Szia. Ne haragudj, de az hogy lehet? Gondolom nagyon vékony vagy akkor. Szerintem az már nem egészséges. Vagy csak nekem új ez, hogy ilyen is lehet(?). Nekem 33-34-es volt mikor elkezdtem terembe járni annó, 15 évesen.
2012. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nemvagyokvékony. :D akk lehet valamit szarul mértem :D bár izmos attól még nemvagyok...

sportolok is 4 éve futni járok, de hát ott kevés a kari edzés :D

2012. dec. 22. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
milyen magas és hány kiló vagyol?
2012. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Futás.. attól előbb fognak tönkremenni a térdeid, minthogy megerősödnének a karjaid, ez tény. Teljes testes erősítést miért nem csinálsz?


Egyébként, férfiként azt tudom mondani, szinte utolsó szempont. Nem rossz, ha az ember mutatós, de a mai világban, amikor már annak is divatja van ha egy férfi lányos, hát nem tudom, szerintem mindegy milyen karod van.

2012. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Most jön itt sok csaj azzal, h nem baj ha kicsit izmos a srác, és itt a DE ugye az ilyen emós kis nyomingerek akik vaságyastól vannak 40kilók és nagyon sok csaj odáig meg vissza van tőlük!! Csak meg kell nézni az ilyen ki*** twilight-ot vagy valami hasonló sza**kupac nyálfolyasztós okádékot amiben az ilyenek a példaképek...

Tehát nem gáz az ha vékony vagy!! (Én se azért gyúrok mert jól néz ki hanem, mert szeretek...)

2012. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nekem 38,es szerintem ciki ha csak 29 18 evesen
2013. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 30 és 28vagyok és szerintem nem számít igaz nincs is csajom vagy barátnöm vagy ilyesmi.
2013. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz O.o? Egy csajnak, ha nagyobb valszeg azért van, mert zsírosabb. 18 évesen a 29 annyit jelent, hogy vékony vagy és bicepsz tekintetében nem túl izmos. De sokaknak úgy van a 35-40, hogy ha lefogynának ugyanannyi maradna mint neked, úgyhogy teljesen jó.
2015. nov. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a 29-30 a vékony fiúk körébe átlagos szerintem, főleg ennyi idősen. A kicsi a 26 és az alatti, a nagy meg a 35 és az feletti. Kb. az én tapasztalataim alapján, ha az ember vékony (ugye ez is tág fogalom...).
2015. nov. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!