Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin feltöltés?

Kreatin feltöltés?

Figyelt kérdés
Múlt héten vettem 1 kg kreatint és most van a 4.napja a feltöltésnek. 66 kg vagyok igy 22 gramm kreatint szedek egy nap, reggel délben délután és este. Evés előtt 20 perccel veszem be, és 4 liter víz simán bemegy 1 nap. A gond az, hogy a testsúlyom nem nől. Olvastam, hogy akár 5 kg-al is nőlhet a tömeg viszont nálam szinte 1 deka sem megy fel. Eszek rendesen, ezzel nincs gond. De vajon akkor mi lehet?
2012. dec. 24. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig az étrendben kell keresni a hibát. Egy tápkieg az nem csodaszer, nem fog rád dobni 5 kilót. Nálam is max 1-2 kg szokott jönni grammpontos étrenddel együtt. Az meg marha kevés, hogy te azt gondolod, hogy eleget eszel. Ha nem nő a tömeg, akkor keveset eszel. Ki van számolva és kimérve a kaja minden napra?
2012. dec. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még csak 4 napja szeded az nem sok még lehet beindulsz tőle.Szerintem az sem mindegy milyen creatinet tolsz.Én scitec creatine monohyedratet használtam eddig kétszer.Az elsőt jó pár éve mikor először neki álltam edzeni valami iszonyat jól hatót vagy 6kg felkaptam még a fejem is teltet lett:).Asztán kb 1éve megint lenyomtam egy kúrát már csak kb 2 max 3 kg szedtem fel.Biztos mert már nagyobb az edzés múltam és ilyenkor már nehéz fejlődni.
2012. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig a 4. napon már +5 kg vizet kellett volna visszatartania. Sosem értettem minek az ilyen embernek kreatin. Ez nem szteroid, bár azzal sem érsz el 4 nap alatt semmit. Étrendet írd már le. Hadd nevessünk!
2012. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah étrend tényleg a legfontosabb, meg a multivitamin is. De pl én sztem a 5grammok felét kifosom szal legközelebb ha kreatinozom jobban szét fogom osztani mert ez így nem állapot :D
2012. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod egyben, akkor külön sem fogod. Én anno egyszerre 10 grammot toltam monohidrátból, és totál semmi bajom nem volt. Habár az én gyomrom mindent elbír.
2012. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Múlt héten vettem 1 kg kreatint és most van a 4.napja a feltöltésnek.


Ezt nem gondolod komolyan, hogy 1 hét múltán akár 5kg-mal is nőni fog a súlyod?!?


Először is milyen a genetikád, a szilárd étkezésed?! Aztán milyen az életviteled? Pihenés?!? Meg még lehetne sorolni, amitől sok minden függhet?!?!

2012. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arról hallottál már, hogy az izomzatunk két fehérjéből épül fel, és ennek főösszetevői a BCAA (esszenciális aminok)?
2012. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!