Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk! Férfiak! Mi a véleményet...

Fiúk! Férfiak! Mi a véleményetek az izmosabb nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet izmos egy nő, hogy ízléses is legyen?

2012. dec. 22. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kb a fitnesz fugure, más néven bodyfitnesz kategória. Tehát a fitnesz modelleknél kicsit izmosabb, de ez legyen a max. A testépítés kategóriában induló koxos forma már nem jön be.
2012. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Én nem szeretem...nem nőies.Sokkal szebb egy finom vonalú nő!
2012. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
93%
Inkább teltkarcsú, mint izompacsirta.
2012. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A fitneszforma alak teljesen jó, kb az a naturál határ, de elég nehéz azt is elérni. Egy Jelena Abbou, Diana Chaloux, Jenny Lynn típusú alkat azért messze van a rondaságtól.


De a realitás talaján maradva, távol a világelit modellektől, ha egy mezei átlagcsaj nekiáll gyúrni, semmi rossz nem lehet. A testépítő versenyzők, akik először jutnak ilyenkor sokak eszébe bőven kokszolnak, egy mezei csaj nem fog. "Romszálkás" sem tud lenni, amit ilyenkor szintén előhoznak, mert nőként nehezebben ad le zsírt egy idő után, átlagcsajként miért is akarna? Ráadásul az izomtól teltebbnek látszik, de mégis feszesnek, az arc sem puffad be, mint a duciknál, szóval mindenhogy jó :D

2012. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 *Glissade* ***** válasza:
100%

Ez a kislány még belefér?:)


[link]

2012. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit még cuccolhatna, mert így nagyon csenevész.:)
2012. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Félve közelítek, a bukás esélye nagyobb, mint az átlag, mert az edzéshez komoly akarat és erős jellem kell. Nem is próbálkozok viszont, ha a tenyerembe tudom fogni az izmait :D
2012. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 *Glissade* ***** válasza:

Utolsó! Talán azt gondolod, hogy egy lánynak nem lehet hozzá akarat ereje, és erős jelleme?:)


(tudom, hogy az átlagnak valóban nincs, és a konditerembe járás, egyenlő a pinatárogatón ücsörgés fogalmával. De utálom ha valaki előitéletes, pláne a lányok felé nézve)


20/L

2012. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt hittem világos, hogy dicséret volt, ahhoz hogy valaki hosszútávon foglalkozzon a testével elszántság kell, tehát erős a lány jelleme is.
2012. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem bejön :) kb szabó melinda a max nálam
2012. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!