Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok...

Milyen sportot ajánlotok nekem? (részletek lent)

Figyelt kérdés

-Nyúlékony, laza típusu testem van, talajgyakorlatokat nagyon szerettem.

-Inkább gyors vagyok de nőhöz képest is kifejezetten nem erős.

-Szeretem a pörgősebb dolgokat, ha nem monoton tevéknységet végzek lehet lassabb is.

-Valamilyen táncot, vagy nem erőnlétre hanem gyorsaságra, lazaságra épülő harcművészetet szívesen kipróbálnék.

-Szoktam bringázni, futni, tornázni.

-Érdeklelnek a keleti kultúrák.

-A hátam és a karom nagyon gyenge, jó lenne ha ezek erősödnének.



-A vízi sportokat ha lehet kihagynám, mert nagyon könnyen szedek össze fertőzéseket.

-Labdajátákokban pocsék vagyok.


23/L


2012. dec. 26. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

minden harcművészet vagy küzdősport legfontosabb része az erőnlét.

a bunyók többségét képzettségtől függetlenül 90%ban a jobb állóképességű nyeri.

a lazaságnak meg önmagában nincs célja sem értelme.

csak akkor van értelme ha erővel párosul.

2012. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jah igen a sport ajánlás.

ha a hátad,derekad gyenge,akkor az egész tested gyenge,ezért a kettlebell edzést ajánlanám.

2012. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:

Ha pesti vagy, nézd meg a mi bokszedzésünket:

[link]


Nagyon jó kis edzés, sok csaj is jár, a sport pedig nagyon élvezetes, nézd meg a videót a címlapon. :)

2012. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha harcművészetek közül a taekwondot ajánlanám, mert hajlékony vagy, ami nagy előny :) Erőnléted is folyamatosan javulni fog, ha jársz edzésre.

Kettlebell se rossz, bár azt inkább csak kiegészítő edzésnek ajánlanám taekwondo mellé!

2012. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
taekwondo szerintem is, a lányok szeretni szokták. Valaki írta, hogy ne járj harcművészetre mert gyenge vagy: 23 évesen lányként az lenne fura szerintem, ha erős lennél. Tkd azért jó a te szempontodból mert aránylag többféle rúgást szoktak tanulni (szerintem sokkal élvezetesebb is). WTF tkdban meg manapság szerintem mondhatjuk, hogy a technika nyer (nem mintha ez jó lenne?)
2012. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!