Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrendet ajánlotok?

Milyen étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Május-júniusra ki szeretném gyúrni magam kicsit.

Kezdő vagyok. Csak itthon gondoltam, hogy csinálom.

Mellette a kerékpározás jó valamilyen szinten?

Főleg zsírégetés lenne a cél.


2012. dec. 28. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz) El kell dönteni hogy mit akarsz előbb.
2012. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a kettő egyszerre étrenddel nem érhető el...szerintem kezdj el futni,mert az fogyaszt és izmosítja a lábat és a feneket

és mellette fekvőzz sokat,ez pedig kar,hát,és mellizomra jó és ha még van energiád akkor ezek mellett hasprést is csinálj

fontos: ezek közül a futás a kardió mozgás-ez égeti a zsírt-ezért ahhoz,hogy lásd mennyit izmosodtál elengedhetetlen!


ja és bocsi,hogy nem étrendet írtam,csak szerintem arra amit te szeretnél nincs...

2012. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem szeretnék több izmot, mert van csak el van takarva. :)

Kerékpározás is jó?

2013. jan. 1. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az is megfelel.:)
2013. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!