Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegelés alatt magas fehérje?

Tömegelés alatt magas fehérje?

Figyelt kérdés

Most szeretném elkezdeni a tömegelést, de nehezen hízó vagyok, izom is nehezen jön fel. Eddig 2.5 gramm fehérje/tskg ment, úgy gondoltam, felemelném 3-ra, szénhidrát maradna 6gramm/tskg.


Tömegelés alatt érdemes ennyire megemelni, vagy nem?



2012. dec. 28. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában nem kell ennyi, elég a 2,5g, de én is magas fehérjebevitellel tömegelek. Nekem ez vált be, de drágább így megoldani.
2012. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hogy érdemes,Hanem AJÁNLOTT!
2012. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondod lehet hogy megér egy próbát?

Drágább tudom, de áldozni is tudok rá :)

2012. dec. 28. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam így vált be, mert ha visszaveszek a fehérjéből, romlik a formám, de ez mindenkinél más-más lehet. Próbáld meg.
2012. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is kb 3g x tskg fehérje megy olyan prózai okokból, hogy amikor először megláttam mennyi a napi csirke adagom úgy éreztem ez kevés és igazam is volt, simán éhes voltam estére már. :)
2012. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!