Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Profi gyuros akarok lenni...

Profi gyuros akarok lenni hogy an legyek az?

Figyelt kérdés
sziasz tok. szeretnék nagyizmos leni hogy profi is tugyak leni. mongyuk ojan mint arnold svarzeneger. hetente 3 szor gyurok 64kg vok má 5 honapja gyurok 40kg fekvenyomás ból már 70 et nyomok ki. meg azt halotam sokat kel eni ugy hogy igazá ból egész nap eszek mindent szoktam eni. csipszet palancsitát meg sok hust is aszt akarom még kérdez ni hogy menyi idö mig profi leszek? köszi XD
2012. dec. 30. 15:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ebbe a terembe, ahova járok szerencsére nincsenek ekkora kretének. :D
2012. dec. 30. 20:59
 22/24 SSanchez ***** válasza:
Van amelyik akkora kretén paraszt, hogy barlangrajz készítés a szakmája.
2012. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ja és edzés előtt kell, mert csak akkor hat rendesen, amire edzel.:)
2012. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
elég nagy tervid vannak kérdező már megbocsáss, de ne is álmodj arról hogy olyan leszel mint arnold, óriási kitartás kell ehhez, nem úgy megy hogy most eltervezed, aztán pár hónap múlva abbahagyod mert megunod vagy valami, egy profinak is kb 10-15 évig kell gyúrni hogy profinak mondhatja magát, mert ezzel renegeteg tapasztalatot is gyűjt, amúgy meg ne akarj annaiyra gyúrós lenne, mert sok lány gusztustalannak találja az eres karokat, ráadásul nem csak a karod hanem nől az egoizmusod is amit nem néznek majd sokan jó szemmel, de én nem akarlak lebeszélni, csináld ahogy akarod :)
2014. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!