Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy berúgás mennyire káros az...

Egy berúgás mennyire káros az edzésben?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam alkoholt inni, néha egy sör, vagy egy kis bor (havi rendszerességgel). Ha most kicsit elengedném magam, innék bőven az mennyit hátráltatna az edzésben? Azt hozzáteszem hogy évek óta nem rúgtam be. Sok helyen olvasom hogy egy hétre tönkrevág mindent, ezekből mennyi igaz?
2012. dec. 31. 15:39
 1/5 dirtboy ***** válasza:

igyál nyugodtan de csak úgy hogy holnap azért bírjál kajálni is ne hányd ki amit megeszel.

a mai edzést biztos haza vágja de egyébként nem fog meglátszódni nem fogsz leépülni ne aggódj.

2012. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hányást nem tervezek, az nem illik a sporthoz. Csak most úgy jöttek össze a dolgok hogy jó lenne kicsit elereszteni magam, a buli is olyan hely ahol lesz kaja bőven (hidegtál, kaszinótojás, krumplipüré..., így éjjel is kajálnék.
2012. dec. 31. 15:46
 3/5 dirtboy ***** válasza:

én a másnaposságra gondolok,pl én ha másnapos vagyok akkor nem igen bírok enni max este de akkor sem sokat.

szóval nem a szilveszter estét mondom hanem a másnapot.

ha szilveszter este jól berúgsz és másnap koplalsz az már igen csak nem lenne jó az izmaidnak.

2012. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez kizárva, ilyen szerintem kb 5 éve fordult elő utoljára, reggel már megy majd a kaja:D
2012. dec. 31. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy mondjuk egy szilveszteri olyan húú de nagyon hátráltatná az izomfejlődést.
2012. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!