Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőknek is való a fekvőtámasz?...

Nőknek is való a fekvőtámasz? Mivel a mellizmot is fejleszti, és úgy hallottam, hogy nőknél nem jó arra gyúrni. Hány fekvőtámaszig nem kockázatos vajon? Heti 1x 5-10 fekvőtámasz még nem káros?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 00:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

tudtommal a női test is emberi test,vagy nem?

és kockzatos:DDD?

max annyiban,hogy ha napi ezret csinálsz,akkor egy kicsit monotonnak fogod érezni a dolgot.


amúgy egyértelmű,hogy valami nőgyűlölő kamu kérdés,mert ilyen hülye nem létezik.

2012. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem:D

Heti 5-10-tól simán eltűnnek a melleid, aztán majd rakhatsz szilikoncsöcsöket mint a versenyzők:D

2012. dec. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Itt olvastam a gyk-n, hogy a mellizomfejlesztés nőknek nem ajánlott, mert a mellizom elődomborítja a mell felső részét, amitől az egész lógós hatású lesz.

Az összes nagy mellizmú férfinek egészen lent van a melludvara és a mellbimbó is természetesen. Na most hogy nézne ki ez egy nőnél?

2012. dec. 29. 00:54
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Egy szőke, egy fekete, és egy vörös nő állnak egy omlófélben levő sziklán. Otterem a jótündér, és felajánlja nekik, hogy madárrá tudja változtatni őket, hogy elrepülhessenek innen. Mondjátok, milyen madárrá változtassalak benneteket?

A fekete nő gondolkozik, majd kinyögi:

- Én sas akarok lenni! Az olyan energikus, és csodás! Átváltozik, és elrepül.

A vörös nő is gondolkozik, majd azt mondja:

- Én sirály akarok lenni, mert az olyan király! Olyan szép fehér, meg minden. - Sirállyá változik, és tovaszáll.

A szőke nő gondolkodik... gondolkodik... majd megszólal:

- Én Pingvin akarok lenni, mert az olyan cuki!

2012. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 *Glissade* ***** válasza:

:DDD

Remélem ez kamu kérdés!

2012. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem kamu!
2012. dec. 29. 01:02
 7/18 anonim ***** válasza:

és miért hasonlítod magad olyan nagy mellizmú férfiakhoz,akik évtizedeket edzenek hatalmas súlyokkal,és azért olyan a mellizmuk?

vagy a heti 5-10db fekvőtől hasonló eredménytől félsz?:D

korod mennyi,ha szabad tudnom?

2012. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Fekvőtámaszozással soha az életben nem fogsz nagy mellizmokat növeszteni. Pláne nem nőként. Meg ugye valószínűleg normális étrended sincs az izmosodáshoz, szóval teljesen esélytelen, hogy pont emiatt tűnjön lógósnak a melled. :)
2012. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 *Glissade* ***** válasza:

Én is lány vagyok, de komolyan nem értem, hogy más lányok miért féltik ennyire a mellüket:)

Minél kisebb melled van annál kevésbé akadályoz a sportban, és annál kisebb az esélye, hogy lógni fog!

Tehát kérdés el van döntve, mozogj sokat, egyél egészségesen, és mértékkel...


Izmos meg nem leszel csak úgy véletlenűl! Sokszor még az sem lesz izmos aki erre törekszik. Ahhoz több év súlyzós edzés kell, és jól belőtt étrend.

10 fekvővel nem nagyon lehet izmot növelni. Mehetsz akár konditerembe is, akkor sem lesz semmi baja a melleidnek!

2012. dec. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A melled méretét a testzsírszázalékod befolyásolja. Akkora mellizomzatot, ami lényegesen változtatna a formádon nem fogsz tudni építeni fekvőtámaszozással.

Másrészt az otthoni fekvőtámyszozás, hasizmozással csak aránytalan külsőt lehet felépíteni, senkinek sem ajánlom. Inkább rendesen kellene sportolni.

2012. dec. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!