Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egyformán...

Hogyan lehetne egyformán izmos mind a két karom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alapból mindenkinek erősebb az egyik oldala, mint a másik. Kb 3-4 hete mozgok rendszeresen, felsőtestre fekvőtámaszokat csinálok, illetve súlyokat emelek. És már látszik eredmény mint a két vállamon, karomon, a jobb karom viszont izmosabb, mint a másik, pedig amúgy balkezes vagyok. (Táskát a jobb vállamon viszek - tele könyvekkel, stb -, arra tippelek, azért erősebb az az oldalam) Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám egy kicsit erősebbre hozni a másik karomat? Nehezebb súllyal dolgozzak rá? Többet? Előre is köszönöm a segítséget!

21L


2013. jan. 1. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Több egykezes súlyzós gyakorlat kell és a gyengébbhez állítsd be a súlyt és arra is koncentrálj. Teljesen nem lesz szimmetrikus soha, senki nem az.
2013. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aztán lehet az eltérést csak te látod nagynak, kívülről ha keresnénk se tűnne fel (:

Tett fel nemrég egy srác kérdést azzal, hogy az egyik mellizmát jóval nagyobbnak látja a másiknál, mit tegyen. Képet is mutatott, hát mondom, tudtuk mit kell nézni, de nem láttuk :D Lányoknál az téves önkép gyakrabban fordul elő. Szóval nyugi :D

2013. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jó, tudom, hogy picsogásnak tűnik, de megmutogattam már pár ismerősömnek is és szerintük is kicsit nagyobb :D Akkor megpróbálom a balhoz igazítani a súlyt :)
2013. jan. 1. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
soha nem lesz totál egyforma...
2013. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

foglalkozz többet a gyengébb oldallal és ne csak edzés közben.

azzal nyúlj dolgokért,igyál azzal a kézzel,azzal kapaszkodj.

ha meg edzés közben sikerül kialakítani a suta oldalon egy jobb izom ideg kapcsolatot,akkor akár erősebb is lehet idővel,mint a másik.

2013. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!