Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SOS! Karácsonyi cipekedés...

SOS! Karácsonyi cipekedés során meghúzódhatott a karom/vállam/hátam (na jó, mindenem), valami gyors tipp, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Egész nap cipekedtem (karácsonyi naybevásárlás persze az utolsó pillanatban), és még a fát is én vittem fel a 4. emeletre. Mondanom se kell, hogy alig bírok megmozdulni. Valószínüleg túlerőltethettem magam. Pedig most aztán fittnek kell lennem, mert még csak most jön a java. Valami SOS tipp? Duracell nyúlként kellene funkcionálnom a napokban...
2012. dec. 24. 01:40
 1/10 aikiboxer ***** válasza:
Kend be a fájó részeket Ben Gay kenőccsel.
2012. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 aikiboxer ***** válasza:
De vigyázz, mert csíp mint állat. :)))
2012. dec. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LeventeKiss82 válasza:
Sportkrém, masszázs, melegítős tapasz, végső esetben pihi!
2012. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Az az igazság, hogy nem nagyon foglalkoztam vele, mert másnapra enyhült is magától, meg annyit sürögtem-forogtam, hogy ki is ment a fejemből. De most újra előjött a fájdalom, sőt be is durrant egy kicsit... Ilyenkor is jó a Ban-gay? Vagy ilyenkor már valami erősebb kell? És mi az a melegítős tapasz?
2012. dec. 29. 21:02
 5/10 aikiboxer ***** válasza:
Erősebb?? Próbáltad már? :)))))
2012. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LeventeKiss82 válasza:
Hőtapaszt tudsz venni gyógyszertárban. Izomfájdalomra ugye a melegítés jó (nagyjából a sportkrémek is ezt csinálják csak felületileg). A melegítős pánt/öv/tapasz attól függ hova veszed viszont mélyebbre sugároz :) Ben gay amúgy tényleg ütős, figyelj nehogy a szemedbe nyúlj utána mert én is alig éltem túl ezt a mutatványt :D
2012. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most már próbáltam! Mármint a Ben-Gayt. És tényleg csípett!!! :D Meg vettem mellé a biztonság kedvéért egy doboz hőtapaszt is, és így a kettő együtt megtette a hatását, úgyhogy köszönöm a tippeket! BUÉK!
2013. jan. 2. 11:49
 8/10 aikiboxer ***** válasza:
A szem se rossz, de az sem, amikor a combom belső részét kentem be vele és nem voltam elég elővigyázatos... :)
2013. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Júj! Ezt el se merem képzelni! :D
2013. jan. 20. 11:47
 10/10 aikiboxer ***** válasza:
Ha láttad az Apocalypto c. filmet, képet alkothatsz róla. :)))
2013. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!