Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelek. Akkor elképzelhe...

Tömegnövelek. Akkor elképzelhető h nem fogok zsírosodni, meg segítem ezzel jobban beépíteni a tápanyagot. Izmot meg nem veszítek eközbe mer nem 20-30perceket futok. Ugye? D

Figyelt kérdés

Ha heti 2-3x futok edzés után intervallumos futást 2perc 7km/h 2perc 10-11km/h közt.8fordulót az 16perc.

csirke-rizsen élek,endomorf alkat vagyok kidülledő hasam van.pedig nem eeszek "szemetet"



#tömegnövelés #intervallumfutás
2013. jan. 2. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hú, ez nekem nem teljesen világos.
2013. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

tömegnövelek után ezt illeszd be :D csak nem engedte már mer meghaaldtam a karaktert.azért írtam amoda bocsi.

Tömegnövelek. Ha heti 2-3x futok edzés után intervallumos futást 2perc 7km/h 2perc 10-11km/h közt.8fordulót az 16perc

Akkor elképzelhető h nem fogok zsírosodni, meg segítem ezzel jobban beépíteni a tápanyagot. Izmot meg nem veszítek eközbe mer nem 20-30perceket futok. Ugye? D

2013. jan. 2. 19:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Inkább így csináld sprint/séta és igen, én néztem ennek már utána,

ha van két ember az egyik 3000 kalóriával tömegel a másik 3500-zal és mellé hiit-zik akkor a 3500-as több izmot fog épiteni hiszen anabplikus állapotban lesz pihinapokon. Ugyanakkor kevesbb zsir fog rámenni a pihenőnapos kardiótól

2013. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem így van. Pláne endomorfként nem! Olyan nincs, hogy te csak tiszta izmot növelsz. Pontos étrend kell, de a futással pont elégetheted a kalória pluszt adó tápanyagokat, amivel fejlődhetnél. Tehát mit teszel, emeled a mennyiséget. Így ugyanott vagy, mint futás nélkül. Mármint energetikailag. De azért kell kocogni vagy bicajozni a szív- és érrendszer edzésére, de azt ne hidd, hogy ezzel tisztán tudsz izmot növelni. Nagyot fogsz csalódni!
2013. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek írtam, hogy nem így van.:)
2013. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
77kg vok szénhidrátból 3,5-4grammot viszek be fehérjéből: 2,5-3grammot .este 7után nincs ch... heti 2x futok igy ahogy irtam és ugyanúgy híztam ezalatt az idő alatt is vmennyit. (3hete csinálom ezt a intervallumot )
2013. jan. 2. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Az arányok rendben vannak, csak azt értsd meg, hogy nincs tiszta izomtömegnövelés, kivéve ha extrém ektomorf vagy!
2013. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor amit leírtam azzal mit érhetek el? vagy miért nem jó ahogy csinálom?
2013. jan. 2. 19:55
 9/12 A kérdező kommentje:

jó értelek persze h nincs...80kg a célom márciusig h össze hozzam... 3kg kell.de nem úgy akarom ezt a 3kg ott felszedni h hasba megjön 3cm +ba.

havi 1-2kg ott írnak ami a normális,kevés zsírral való hízás..

2013. jan. 2. 19:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem írtam, hogy nem jó, csak azt hogy ne várj szálkás tömegnövelést.:)

Heti 0,5kg legyen max és akkor nem lesz sok zsír.

2013. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!