Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha vékony testalkatú vagyok...

Ha vékony testalkatú vagyok és tornázok nap mint nap rendszeresen illetve eljárok futni akkor elképzelhető hogy vastagabb leszek és ezáltal több mint 45 kiló?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok nagyon,és hiába eszem képtelen vagyok hízni állandóan csak fogyok,még a normál testsúlyomat sem tudom megtartani ami az 50 kg lenne. :S 45 kg vagyok már jó ideje,172 cm magas és lassan 20 éves.
2012. febr. 4. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor még többet kell enni. Sokan hiszik, hogy eleget kajálnak, de ha összeírod és összeadod a mennyiségeket, akkor az szokott kiderülni, hogy mégis kevés.
2012. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kamu,vagy téves az önismereted.

ha rendszeresen-és nem néha,hanem minden nap-a kalória igényed felett étkezel,akkor elkerülhetetlen a tömeg növekedés.

gugliba-tömegnövelő étrend

2012. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


itt azt írja hogy kerülendő a sütemény. De miért? egyáltalán nem szabad enni? :O

2012. febr. 4. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A sok cukor miatt. Persze 1-2 mehet, de nem úgy hogy jóllakj.
2012. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. febr. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!