Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elképzelhető 1 év után a...

Elképzelhető 1 év után a visszatérés küzdősportba?

Figyelt kérdés
Néhány év box után történt egy baleset, eltört a vállam és a kulcscsontom. 1évet vártam hogy biztosan felépüljek és most vissza szeretnék térni, de ez idő alatt rengeteget romlott az állóképességem és az erőm is. Van valamilyen mód hogy visszatérjek? Vagy egy ilyen sérülés után felejtsem el? Igazából nem szeretnék konditerembe járni itthon is vannak eszközök csak nem tudom hogy használjam hogy elkerüljem a sérülést és mégis eredmény legyen. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. dec. 4. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt soha komolyabb sérülésem, ezért nem személyes tapasztalat de szerintem simán vissza lehet "térni". Az eszközökhöz meg majd segít az edző, vagy majd jönnek a többiek akik ilyen téren min 5 danosak :D
2012. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó csak arra gondoltam kicsit edzenék itthon mert fel is jött egy kis súlyfelesleg és az állóképességem és az erőm se a régi
2012. dec. 4. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
simán.
2012. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20éves vagyok
2012. dec. 5. 11:15
 6/7 Corps válasza:

Ha sima boxot akarsz simán visszatérhetsz! Fuss sokat hogy fejlődjön az erőnléted. Hasra nagyon sok felülés nyújtott lábbal, térd felhúzás nélkül és csak olyan félig ülj fel. Naponta 2x 20-25 és jönnek a kockák.

Ha Thai-boxra gondolsz oda is vissza lehet térni,lazán csak több erőnlét kell fuss, és zsákozz sokat! meg könnyebb súlyokkal fél perc folyamatos ütögetés csak magad előtt...

Az MMA-t mar nem ajánlanám hisz abba rengetegszer feszítik meg a kart, vállat és így könnyen lehet szakadás...

2012. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én úgy csinálom, hogy 30felülés aztán maximum 1perc szünet és újra és ezt addig mig birom plusz még 2-3 sorozat, napi 1 óra aktiv futás és fekvőtámasszal ugyan igy. Az elején még fájlaltam a vállam de szerintem az nem csak a baleset hanem az elgyengülés miatt is betudható, és rengeteget nyújtok.
2012. dec. 6. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!