Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik hogy nem tudok fekveny...

Létezik hogy nem tudok fekvenyomni?

Figyelt kérdés
3éve edzek rendszeresen kajám rendben van olyan 3g fehérje/tskg,és 4-5g ch,150-be guggolok,160 kiló felhúzás,bicepsz 55 kg, FEKVENYOMÁS 70 KILÓ<--hogy a jó életbe?egyszerűen nem tudok följebb menni bármit is próbálok bármilyen trükköt variációt nem megy,a vállam meg a tricepszem is elég fejlett ez sem lehet az oka,vannak emberek akik képtelen fekvenyomni?
2013. jan. 6. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fura a többi adathoz képest. Ezek szerint van ilyen, de nagyon ritka.
2013. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NagyonGonosz ***** válasza:
Ismerős. Nem vagy véletlen magas és hosszú karú?
2013. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok ez magasnak számít?:S
2013. jan. 6. 21:19
 4/4 Jozso89 válasza:
Nálam ugyan ez van detto. Mondjuk én még csak 1 éve edzek, pozitívba egykezesekkel 60 kilo, rúddal még 20 alatt is nyüszögök meg kacsázik a kezem és nembirom nyomni. Negatívba se bírok holott más gépeken mint a villámcsapás megy minden jól. Én se birok belenyugodni de örömmel látom hogy más is kűzd a problémával. Mm nem rosszindulatból hanem h nem vok egyedül.
2016. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!