Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki már huzamosa...

Van itt olyan aki már huzamosabb ideje végzi a fegyencedzést? Mennyit ért vele?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem végzek "fegyencedzést", azonban annyit el tudok neked árulni én is hogy ettől nem lesznek nagy izmaid, inkább erős leszel (relatív) és jó lesz az állóképességed.
2013. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem minden az izomméret.


Mennyit értem el vele. Egészségesebb lettem, már nincsen mozgásszegény életmódom, jobban alszom, nincsenek ízületi fájdalmaim.

2013. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem pont az izomméretre gondoltam.
2013. jan. 8. 21:28
 4/5 anonim válasza:
51%
Haverom 2éve nyomja.Előtte gyúrt 110kg volt.Sosem volt megelégedve sem az erejével sem az alakjával pedig baszott jól nézet ki!2év fegyencedzés után 73kg de 3szor erősebb.Ő szerinte az eredmény attól függ,hogy milyen az intenzitás mennyi a pihenés és milyen minőségű a táplálkozásod.Nagyon kemény a fegyencedzés kevesen csinálják végig!
2013. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na végre!Köszi a választ.
2013. jan. 13. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!