Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Növekedési hormon termelést...

Növekedési hormon termelést fokozó, a gyorsabb fejlődés érdekében?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok súlyzós edzést csinálok heti 4x.

A gyorsabb eredmény elérésének érdekében szerintetek jó választás lenne egy ilyen kiegészítő?

GH SURGE (scitec) -re gondoltam.

Válaszokat előre is köszönöm.



2013. jan. 9. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
szurkáld tele magad mindenféle szutyokkal,más nem számit.
2013. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy kapszulás, és csak 3 aminosav van benne?
2013. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kox, csak sima aminosavakból álló kapszula. Sokat nem kell várni ezektől, pláne fiatal korban. Semmi értelme, csak pénzkidobás lenne. Rakd rendbe a kaját + multivitamin, edzés után protein + gyors ch, néha kreatin kúra és ennyi.
2013. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Takumi ***** válasza:
Pénzkidobás. Ennyi idősen felesleges.
2013. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagy fejlődést ettől ne várj.
2013. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen Én is hallottam olyat ,hogy 25-30 éves kortól ajánlott előtte nem nagyon.


L-arginin, L-lizint és L-valint tartalmaz.

2013. jan. 9. 14:23
 7/11 anonim ***** válasza:
elsőnek gratulálok így beéégnii háháh:D:D:D:D
2013. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Felhasználló válasza:
Remélem a kajád rendben van,mert az is meghatározza hogy mekkora a növekedési hormon szinted. Például este kerüld a szénhidrátos étkezéseket ha nem este edszes és a zsírt is próbáld meg 2 órával lefekvés előtt megenni/inni mert ezek is könnyen levihetik a növ hormon szintet.
2013. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is toltam régen növekedés hormon fokozót.Hasonló összetételű volt MHP márkájú.Szerintem sem ér sokat kicsit talán fogytam tőle.somatropin lenne a jó de az illegális nehéz be szerezni és nagyon drága is.Pedig az állítólag nagyon jó és nem is káros nagyon.A konditerem patikusa mondta 30 év felet évente egyszer egy kúra még jót is tenne fiatalít izületeknek porcoknak mindenek jót tesz:).
2013. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Étrendemet nem rég rendbe raktam (2hónapja) :)

Az a baj ,h hízékony tipus vagyok és oda kell figyelni még tömegnövelő étrend mellett is.

Ezért is gondoltam erre a kiegészítőre mert Én is hallottam ,hogy valamilyen szinten zsírégető hatása van.

2013. jan. 9. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!