Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem ha Sokak...

Mit kéne tennem ha Sokak szerint reménytelen?

Figyelt kérdés
17 vagyok és 60 kiló 180 centivel. elég sokat eszem de ált csak 12 orakor eloszor mert sietek suliba. Nagyon szeretek mozogni de nincs kondigépem csak egy huzockodom. Nincs tul sok penzem de havi 10-15 ezret rá tudnék forditani. Mit kéne tennem és hogyan ha változtatni szeretnék? Heti 4x járok futni de mindenki szerint felesleges de én szeretem. Viszont tény hogy inkább fogyok mint hízok

2013. jan. 10. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem eszel sokat csak azt hiszed
2013. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Keveset eszel. Hidd el! Napi 6 étkezés lenne a helyes. Újíts be egy tömegnövelő étrendet és egy kondibérletet. Futást meg felejtsd el mert úgy még többet kell enni ahhoz, hogy nőlj.
2013. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem utánnanézek
2013. jan. 10. 20:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy amit most eszel akkor holnaptol a duplàjàt ha nem lehet tömegnövelö ètrendet. Ha eddig 1szer repetàztàl mostantol 3szor ha a büfèben egy szendvicset vettèl mostantol 2-t ès igy
2013. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem. Mar talaltam is egy étrendet. Az nem gond ha egyböl veszek melle scitec nutrition masst? Ha szorgalmasan csinálom 2 év alatt lesz látszatja?
2013. jan. 10. 20:20
 6/16 anonim ***** válasza:

Sokan hiszik azt, hogy sokat esznek. Ez általában mégsem igaz, ha az ember megnézni, hogy ezzel mennyi tápanyagot juttat a szervezetbe.


Tömegnövelő étrend kéne, 2-2,5g x testtömeg fehérje és 5-6g x testtömeg kg szénhidrát. Egyes ételek fehérje és szénhidrát tartalmát bármelyik kalóriatáblázatból ki tudod keresni.

Fehérjeforrás elsődlegesen: csirke, hal, sovány marha, tojás, sovány túró, protein turmix

Szénhidrát: rizs, burgonya, durumtészta, teljes kiőrlésű kenyér, zab.

2013. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most talaltam a shop.builderen 60kgosoknak étrendet viszont a zöldséget eleg nehéz most beszerezni. Nem lehet valami vitaminnal helyettesiteni?
2013. jan. 10. 20:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a piacon veszem a zöldséget, mindig egy hétre valót. Egyébként nem nehéz beszerezni, a spárban mindig van. Meg gyümölcs is, ha nehezen hízol eheted azt is.
2013. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben csak nehezebb lesz ugye mert 3 tesommal Elek es ha nekem van nekik is kell ;)
2013. jan. 10. 20:44
 10/16 anonim ***** válasza:
zöldséget nem a vitamin miatt eszünk. az sajnos elhanyagolható a zöldségekben/gyümölcsökben. az emésztés miatt kell, hogy tudj sz.rni és a szénhidrátok felszívódását is lassítja.
2013. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!