Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » HMB-vel kapcsolatban tapasztalat?

Dogmatix91 kérdése:

HMB-vel kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés
Használt már valaki, huzamosabb ideig(nem 1 hónapig) HMB-t? Mik a tapasztalatok? Por vagy kapszulás terméket használt? Jöhet pontos termékmegnevezés is. Muszklitím reklámot nem kérek, csak tapasztalat érdekel! Köszönöm

2013. jan. 1. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
használtam semmi extra annyi várható el tőle mint egy táplálékkiegészítőtől
2013. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D Hát de milyen táplálékkiegészítőtől? :D Nyilván nincs kreatin szinten, de elvileg minőségi, száraz izomzatot hoz és lehet folyamatosan szedni. Mennyi ideig használtad?
2013. jan. 1. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
most szórakozol velem?szerinted mennyi száraz izmot hoz??
2013. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ezek csak reklám szöveke semelyik táplálékkiegészítő nem csodaszer és nem dobnak nagyot rajtad,főleg ne egy ilyentől várj csodát,ami mindig kell ez egy jó fehérje és egy vitamin ennyi
2013. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Senki se mondta, hogy csodaszer. Ha nem edzel megfelelően akkor a fehérjével sem jutsz semmire :D A csodaszer az lenne amihez ülni kéne és izmosodnál, ez a szituáció szóba se jött. Azért köszönöm a válaszod, bár nem segített kb semmit, mert nem válaszoltál túl sok mindenre. Azért az idődért cserébe kapod a zöldet :D
2013. jan. 1. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Köszi a felvilágosítást az edzéssel kapcsolatban!

Na figyelj:ezek a kiegészítok legyen az bármi nem nagy durranások,nem várhatsz tőlük kb semmit,szedtem a hmb-2hónapig mindent szedtem már úgyhogy biztosan állíthatom hogy ez is egy átlagos tápkieg,amit szedsz szedsz várod hogy valami lesz de semmi,kilók nem jönnek vele,főleg nem száraz izom ilyet csak a koxtól várj,szerintem ilyenekre hülyeség elpocsékolni a pénzt,eat hardcore train hardcore és regenerálódj ennyi naturálban ez a legtöbb amit tehetsz

2013. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem ezt a filozófiát vallom :D És az eddigi tapasztalatok sem ezt támasztják alá. Egy kreatin kúra pl sokat tud dobni mind erőben mind súlyban, és a kreatin nem koksz. Sovány izomtömeget azért nem csak koxxal lehet elérni. Úgy gondolom, hogy egy megfelelő étrenddel és edzéstervvel simán kivitelezhető, de nyilván ez egy hosszabb folyamat. Azért kérdeztem csak ezt a HMB-s dolgot, hogy esetleg elősegítheti e az izomregenerálódást? :S Nem szedek minden sz.rt, azért kérdeztem, hogy megéri e az árát, de akkor szerinted nem :) Még egyszer köszi!
2013. jan. 1. 21:09
 8/11 anonim ***** válasza:

lehet már előbb edzettem mint megszülettél úgyhogy van tapasztalatom hidd el nekem:)fiatalabb koromban én is nyomtam "kreatin kúrákat":D:D:D

az elején még jó de ha már egy komolyabb szintet elértél majd meglátod hogy ott már nem segít át egy "kreatin kúra":D

de kezdetben tényleg jó tud lenni,főleg ha normálisan kajálsz

2013. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"fehérje a fontos" igen az ,de azzal mért ártana ha feljavitja a beépülést?segít a kreatinnak is maximálisan beépülni. tehát szerintem hasznos.
2013. jan. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát egy bizonyos szint után csak a szteroid használ. Naturálban nem tudsz "korlátlan" izommennyiséget felpakolni, ilyenkor kell a koksz. Azért úgy gondolom, hogy ettől a szinttől az edzőtermi emberek 99%-a nagyon messze van. Addig azért hatásos a kreatin, a teszto meg különböző teljesítmény fokozók. A fehérje jól beépül, főleg kreatin mellett. Nem vitatom, hogy a fehérje a leghasznosabb kiegészítő! A HMB viszont (elvileg), csökkenti a fehérjeleépítő képességet. Ezért gondoltam, hogy egy kreatin kúra mellé hatásos kiegészítő lehet.
2013. jan. 2. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!