Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak?

Milyen sportot válasszak?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,most fejeztem be a táncot. Van 2-3 kg súlyfeleslegem,amit le szerednék adni. (szó sincs semmi koplalásról) Amúgy is szeretek sportolni,és most kínomban otthon tesizek. Olyanra gondoltam ami eléggé leizzaszt és Szegeden űzhető.

2013. jan. 4. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Biciklizz, szerintem nagyon élvezetes. Én már nem isnúgy gondolok rá mint sport hanem mint hobbi. Egyébként az izzadás szerintem nem függ össze azzal, hogy milyen intenzíven sportoltál. Mert én olyan vagyok hogy mire feljövok a negyedikre leizzadok de mégse tartom magam gyengének vagy edzetlennnek. Közbe sógorom meg nyáron se izzad annyit mondjuk ha elmegyünk túrázni mint én egy átlag napon.
2013. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zétike09 ***** válasza:
Fitness, aerobic.
2013. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vívás, párbajtőr
2013. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Atlétika
2015. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem is az atlétika.
2015. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát szerintem a párbaj tőr és a vívás nem túl nőies sport de az atlétikát én is csak ajánlani tudom.:-)
2015. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ússz,korcsolyázz,biciklizz,síelj.
2015. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!