Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a flabélos...

Mit gondoltok a flabélos használatáról?

Figyelt kérdés
Én már egy éve küszködöm az alakommal, sajnos heti 2-3szor engedhetem meg magamnak hogy tornázzak, diétázom is, viszont most egyik ismerősöm ajánlotta ezt, hogy ő is csinálja és jó, viszont ő fogyni akar, én az alakomat formálni. 52 kg vagyok, tehát nem vagyok egy túlsúlyos nő, annyi a problémám hogy a fenekem aránylag nagyobb, ezt szeretném eltüntetni. Járok futni, tornázom is, mégsem megy lejjebb, ezért gondoltam hogy ezt kipróbálom. Hatásos lenne szerintetek?
2013. jan. 11. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én még csak 1x voltam, most készülök épp bérletet venni. Szerintem valamit csak használ, viszont vagy 2-3 hónapnak el kell hozzá telnie, hogy észrevehető legyen. Én is nagyon sokat tornázok, és diétázok is mellette, de most kipróbálom. Szerintem veszek egy bérletet, aztán meglátom mi lesz. Személy szerint nem hiszek benne (mert akkor mindenkinek tökéletes alakja lenne), de sokak mondják, hogy egy idő után centibe mérhető a hatása. Kíváncsi leszek :)
2013. jan. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!